Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z owocami leśnymi
LIPTON Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.)
Herbatka owocowa Owoce leśne i Granat 20 torebek LIPTON 36g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

LIPTON Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.)

36 g
LIPTON
Polska

Cena8,49 zł
235,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyjątkowe połączenie słodyczy i intensywnego aromatu owoców leśnych, przełamane subtelną nutą granatu. Orzeźwiający balans smaków, który zaskakuje głębią i świeżością przy każdym łyku. Właściwości dwuowocowych herbatek Lipton: - naturalnine nie zawierają kofeiny - 100% składników naturalnego pochodzenia - bez cukru - słodycz pochodzi z soków i kawałków owoców - orzeźwienie o każdej porze dnia i nocy #memoment - torebki pochodzenia roślinnego Sposób parzenia 1. Wrzuć jedną saszetkę do kubka lub filiżanki. 2. Zalej gorącą wodą (100°C) – 200 ml. 3. Parz około 4 minuty minuty. 4. Rozkoszuj się wyjątkowym owocowym smakiem. Po zaparzeniu możesz podać również w wersji na lodzie.


Cechy

100 % składników naturalnego pochodzenia


LIPTON Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
LIPTON Herbatka owocowa - gruszka i dzika róża (20 tor.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️
01.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.11.2025
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
235,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
36 g
Dostawca:
LIPTON
Marka:
LIPTON
EAN:
5063270124468
Cena za kg:
235,83 zł/kg
Waga:
36 g
Marka:
LIPTON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LIPTON
EAN:
5063270124468

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jak uzyskać 100 % dwuowocowej przyjemności 200 ml, 100 °C 4-5 min.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Lipton


Marka standaryzowana

MarkaLipton

Opis produktu

Wyjątkowe połączenie słodyczy i intensywnego aromatu owoców leśnych, przełamane subtelną nutą granatu. Orzeźwiający balans smaków, który zaskakuje głębią i świeżością przy każdym łyku. Właściwości dwuowocowych herbatek Lipton: - naturalnine nie zawierają kofeiny - 100% składników naturalnego pochodzenia - bez cukru - słodycz pochodzi z soków i kawałków owoców - orzeźwienie o każdej porze dnia i nocy #memoment - torebki pochodzenia roślinnego Sposób parzenia 1. Wrzuć jedną saszetkę do kubka lub filiżanki. 2. Zalej gorącą wodą (100°C) – 200 ml. 3. Parz około 4 minuty minuty. 4. Rozkoszuj się wyjątkowym owocowym smakiem. Po zaparzeniu możesz podać również w wersji na lodzie.


O marce

O Lipton - Od 1871 roku z pasją budujemy swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie mieszania herbat i naparów dla konsumentów na całym świecie. - Jesteśmy zaangażowani w wywieranie pozytywnego wpływu społecznego i środowiskowego w całym naszym łańcuchu dostaw i poza nim. - Aktywnie wspieramy i edukujemy społeczności lokalne, jednocześnie dbając o uczciwe warunki pracy. - Przestrzegamy zasad sprawiedliwego handlu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybierasz produkt bezpieczny dla Ciebie i planety.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka owocowa

Wariant owoce leśne i granat

Produkty z kategorii Z owocami leśnymi

5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 27 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.) 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.)

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 26 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 36 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.) 80 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.)

80 g
81,13 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 10 opinii
DILMAH Herbata Forest Berry 20 torebek 30 g

DILMAH

Herbata Forest Berry 20 torebek

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 43 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.)

36 g
235,83 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
587,94 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 4 opinii
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach) 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki LIPTON

4.9
z 44 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusy (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusy (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 244 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.)

184 g
70,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 28 opinii
LIPTON Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.)

26 g
268,85 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 48 opinii
LIPTON Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 52 g

LIPTON

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

52 g
134,42 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.7
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (92 tor.) 138 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (92 tor.)

138 g
159,35 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (25 tor.) 38 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (25 tor.)

38 g
262,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 5 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (50 tor.) 75 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (50 tor.)

75 g
266,53 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 14 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.)

184 g
160,82 zł/kg
Cena29,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store