Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Klasyczna
LIPTON Herbata czarna GOLD (92 tor.)
Herbata czarna 92 torebek ex. GOLD LIPTON 138g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 23 opinii

LIPTON Herbata czarna GOLD (92 tor.)

138 g
LIPTON
Polska

Cena26,75 zł
193,84 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lipton Gold tea to czarna herbata dla poszukiwaczy niepowtarzalnych smaków, zainspirowanych Azją. Młode listki herbaty z najlepszych herbacianych ogrodów świata, w połączeniu z aksamitną słodką nutą, tworzą herbatę o wyjątkowym smaku i pięknym, złocistym kolorze. Doskonała na chwile popołudniowej przyjemności. Wierzymy, że wiele małych zmian może zrobić wielką różnicę. 100 % herbaty ze zrównoważonych upraw. Dowiedz się więcej na ra.org.


Cechy

aksamitna, słodka nuta

słodka kwiatowa nuta


LIPTON Herbata czarna GOLD (92 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027
Dostępne warianty
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (92 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
9%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
oczekiwałam mocniejszą herbatę, mało aromatyczna, cena do jakości jest niewspółmierna
07.04.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Iga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
193,84 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
138 g
Dostawca:
LIPTON
Marka:
LIPTON
EAN:
8720608014446
Cena za kg:
193,84 zł/kg
Waga:
138 g
Marka:
LIPTON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LIPTON
EAN:
8720608014446

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Twoja doskonała herbata Zachęcamy do użycia świeżo zagotowanej wody oraz zachowania odpowiedniego czasu parzenia, aby uzyskać piękny kolor i uwolnić bogaty smak oraz wyjątkowy aromat! 200 ml, 100 °C 2-3 min. Smacznego!


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Lipton


Marka standaryzowana

MarkaLipton

Logotypy stron trzecich

PEFC

Sojusz Rainforest Alliance


Opis produktu

Lipton Gold tea to czarna herbata dla poszukiwaczy niepowtarzalnych smaków, zainspirowanych Azją. Młode listki herbaty z najlepszych herbacianych ogrodów świata, w połączeniu z aksamitną słodką nutą, tworzą herbatę o wyjątkowym smaku i pięknym, złocistym kolorze. Doskonała na chwile popołudniowej przyjemności. Wierzymy, że wiele małych zmian może zrobić wielką różnicę. 100 % herbaty ze zrównoważonych upraw. Dowiedz się więcej na ra.org.


O marce

Poznaj czarne herbaty inspirowane światem. Lipton Herbata czarna Earl Grey Lipton English Breakfast Herbata czarna Lipton Gold Tea Herbata czarna


Dodatkowe informacje

Nasze zobowiązania Od ogrodów herbacianych po kubek herbaty Materiał torebek jest pochodzenia roślinnego. ra.org


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata czarna aromatyzowana

Wariant Gold Tea

Produkty z kategorii Klasyczna

4.9
z 244 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.)

184 g
70,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (92 tor.) 138 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (92 tor.)

138 g
193,84 zł/kg
Cena26,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.0
z 1 opinii
TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (25 tor.) 50 g

TETLEY

Herbata czarna INTENSIVE (25 tor.)

50 g
189,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (25 tor.) 38 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (25 tor.)

38 g
262,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
TETLEY Herbata czarna ORIGINAL (240 tor.) 750 g

TETLEY

Herbata czarna ORIGINAL (240 tor.)

750 g
46,65 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 5 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (50 tor.) 75 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (50 tor.)

75 g
266,53 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 14 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.)

184 g
160,82 zł/kg
Cena29,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 78 opinii
Nowość
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
4.9
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2028
5.0
z 13 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (25 tor.) 37 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY (25 tor.)

37 g
261,89 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 44 opinii
DILMAH Herbata Premium 100 torebek ex. 200 g

DILMAH

Herbata Premium 100 torebek ex.

200 g
97,45 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (50 tor.) 75 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY (50 tor.)

75 g
238,00 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 23 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 25 torebek z zawieszką 75 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 25 torebek z zawieszką

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2028
5.0
z 10 opinii
TEEKANNE Herbata czarna EARL GREY (20 tor. w sasz.) 33 g

TEEKANNE

Herbata czarna EARL GREY (20 tor. w sasz.)

33 g
263,33 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
4.9
z 32 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (25 tor.)

50 g
175,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 17 opinii
TEEKANNE Herbata czarna BLACK LABEL (100 tor.) 200 g

TEEKANNE

Herbata czarna BLACK LABEL (100 tor.)

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2029
4.8
z 13 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (50 tor.) 100 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (50 tor.)

100 g
145,90 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
SAGA Herbata czarna aromatyzowana Earl Grey 75 tortebek 34 g

SAGA

Herbata czarna aromatyzowana Earl Grey 75 tortebek

34 g
286,76 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki LIPTON

4.9
z 44 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusy (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusy (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 244 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.)

184 g
70,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 28 opinii
LIPTON Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.)

26 g
268,85 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 48 opinii
LIPTON Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 52 g

LIPTON

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

52 g
134,42 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.7
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona z nutą pigwy 20 torebek 32 g

LIPTON

Herbata zielona z nutą pigwy 20 torebek

32 g
285,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,15 zł
9,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (25 tor.) 38 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (25 tor.)

38 g
262,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 13 opinii
LIPTON Herbata zielona (liściasta) 100 g

LIPTON

Herbata zielona (liściasta)

100 g
99,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 6 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusowa (liściasta) 100 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusowa (liściasta)

100 g
99,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store