Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Liściasta
LIPTON Herbata zielona - cytrusowa (liściasta)
Herbata zielona liściasta aromatyzowana Citrus LIPTON 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

LIPTON Herbata zielona - cytrusowa (liściasta)

100 g
LIPTON
Polska

Cena10,99 zł
109,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odkryj zieloną herbatę z flawonoidami. Porcja² zielonej herbaty Lipton zawiera 75 mg flawonoidów. Flawonoidy to naturalne związki, które występują w herbacie, owocach i warzywach. Ciesz się orzeźwiającym smakiem 2 kubków zielonej herbaty Lipton dziennie. 2 kubki dziennie, aby zadbać o siebie. ²200 ml Zielona herbata liściasta Tylko delikatne i młode listki dla najlepszego smaku! - idealne połączenie zielonej herbaty i cytrusów - cztery różne skórki owoców cytrusowych - 100 % naturalnych składników


LIPTON Herbata zielona - cytrusowa (liściasta)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Dostępne warianty
LIPTON Herbata zielona (liściasta)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
< 17.00 kJ
Wartość energetyczna (kcal)
< 4.00 kcal
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
< 0.50 g
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, zdrowa, dobrze naciąga
16.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
LIPTON
Marka:
LIPTON
EAN:
5063270124093
Cena za kg:
109,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
LIPTON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LIPTON
EAN:
5063270124093

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

2 łyżeczki herbaty (2 g) 200 ml, 100 °C wody 4 min. Smacznego!


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

PEFC - PEFC/07-32-227, www.pefc.org


Informacje producenta

Marka

Lipton


Marka standaryzowana

MarkaLipton

Logotypy stron trzecich

PEFC

Sojusz Rainforest Alliance


Opis produktu

Odkryj zieloną herbatę z flawonoidami. Porcja² zielonej herbaty Lipton zawiera 75 mg flawonoidów. Flawonoidy to naturalne związki, które występują w herbacie, owocach i warzywach. Ciesz się orzeźwiającym smakiem 2 kubków zielonej herbaty Lipton dziennie. 2 kubki dziennie, aby zadbać o siebie. ²200 ml Zielona herbata liściasta Tylko delikatne i młode listki dla najlepszego smaku! - idealne połączenie zielonej herbaty i cytrusów - cztery różne skórki owoców cytrusowych - 100 % naturalnych składników


Podzielony opis produktu

Functional Name Herbata zielona liściasta aromatyzo

Variant Citrus

Produkty z kategorii Liściasta

5.0
z 44 opinii
LOYD TEA Herbata zielona (liściasta) 80 g

LOYD TEA

Herbata zielona (liściasta)

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 29 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona liściasta z pomarańczą (sypka) 100 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona liściasta z pomarańczą (sypka)

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 25 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta)

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
5.0
z 6 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusowa (liściasta) 100 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusowa (liściasta)

100 g
109,90 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 13 opinii
LIPTON Herbata zielona (liściasta) 100 g

LIPTON

Herbata zielona (liściasta)

100 g
109,90 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki LIPTON

4.9
z 44 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusy (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusy (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 244 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.)

184 g
70,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 28 opinii
LIPTON Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.)

26 g
268,85 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 48 opinii
LIPTON Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 52 g

LIPTON

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

52 g
134,42 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (92 tor.) 138 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (92 tor.)

138 g
159,35 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (25 tor.) 38 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (25 tor.)

38 g
262,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 5 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (50 tor.) 75 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (50 tor.)

75 g
266,53 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 14 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.)

184 g
160,82 zł/kg
Cena29,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store