Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Liściasta
LOYD TEA Herbata zielona (liściasta)
Herbata zielona liściasta LOYD TEA 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 44 opinii

LOYD TEA Herbata zielona (liściasta)

80 g
LOYD TEA
Polska

Cena7,59 zł
94,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata zielona to napój o korzeniach sięgających starożytności. Chińskie legendy przypisują jej odkrycie mitycznemu cesarzowi Shennongowi (III tysiąclecie p.n.e.), a udokumentowane świadectwa jej przyrządzania pochodzą z VII w. p.n.e. Zielona herbata Loyd to długie, starannie wyselekcjonowane liście, dające jasny napar o barwie żółtego topazu i wyjątkowym, magicznym smaku.


LOYD TEA Herbata zielona (liściasta)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
LOYD TEA Herbata YUNNAN (liściasta)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥🚀❤️
16.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Wg mnie, to najlepsza zielona liściasta herbata. Aromatyczna z lekką goryczką smakuje wyśmienicie. W zależności od intensywności esencji może być pobudzająca lub uspokajająca albo (wystudzona) jako napój gaszacym pragnienie. Dziękuję i polecam
24.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Amatorów zielonej herbaty polecam właśnie ten produkt: smak, aromat i esencjonalność są na najwyższym poziomie. Polecam
16.05.2025
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Stefan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
94,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
LOYD TEA
EAN:
5900396000736
Cena za kg:
94,88 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
LOYD TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900396000736

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: do szklanego dzbanka wsypać herbatę w proporcji 1 łyżeczka na 200 ml. Zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą i parzyć 2-3 minut. Napar należy dokładnie wymieszać przed nalaniem do filiżanek.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data minimalnej trwałości oraz numer partii produkcyjnej podane na spodzie kartonika. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Loyd


Marka standaryzowana

MarkaLoyd

Opis produktu

Herbata zielona to napój o korzeniach sięgających starożytności. Chińskie legendy przypisują jej odkrycie mitycznemu cesarzowi Shennongowi (III tysiąclecie p.n.e.), a udokumentowane świadectwa jej przyrządzania pochodzą z VII w. p.n.e. Zielona herbata Loyd to długie, starannie wyselekcjonowane liście, dające jasny napar o barwie żółtego topazu i wyjątkowym, magicznym smaku.


Dodatkowe informacje

Facebook: /loyd loydtea.com Instagram: loyd_international


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata zielona liściasta

Produkty z kategorii Liściasta

5.0
z 44 opinii
LOYD TEA Herbata zielona (liściasta) 80 g

LOYD TEA

Herbata zielona (liściasta)

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 29 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona liściasta z pomarańczą (sypka) 100 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona liściasta z pomarańczą (sypka)

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 25 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta)

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
5.0
z 6 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusowa (liściasta) 100 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusowa (liściasta)

100 g
109,90 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 13 opinii
LIPTON Herbata zielona (liściasta) 100 g

LIPTON

Herbata zielona (liściasta)

100 g
109,90 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki LOYD TEA

4.8
z 57 opinii
LOYD TEA Herbata YUNNAN (liściasta) 80 g

LOYD TEA

Herbata YUNNAN (liściasta)

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 22 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (liściasta) 100 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (liściasta)

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.7
z 22 opinii
LOYD TEA Herbata czarna MADRAS (liściasta) 100 g

LOYD TEA

Herbata czarna MADRAS (liściasta)

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 27 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (80 tor.) 120 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (80 tor.)

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store