Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

LOYD TEA

LOYD TEA

Loyd Tea to marka znana i ceniona na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, specjalnie wyselekcjonowana mieszanka składników oraz ludzie z pasją, którzy są odpowiedzialni za produkcję - to składowe, które pozwalają na produkcję najwyższej jakości herbat. Klienci docenili wysoką jakość i rewelacyjny, wyrazisty smak produktów Loyd Tea, przez co chętnie po nie sięgają, sprawiając tym samym, że marka stała się bezkonkurencyjnym liderem na rynku.

ProduktyLOYD TEAwe Frisco.pl


5.0
z 44 opinii
LOYD TEA Herbata zielona (liściasta) 80 g

LOYD TEA

Herbata zielona (liściasta)

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.8
z 57 opinii
LOYD TEA Herbata YUNNAN (liściasta) 80 g

LOYD TEA

Herbata YUNNAN (liściasta)

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 23 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (liściasta) 100 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (liściasta)

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.7
z 22 opinii
LOYD TEA Herbata czarna MADRAS (liściasta) 100 g

LOYD TEA

Herbata czarna MADRAS (liściasta)

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.8
z 27 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (80 tor.) 120 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (80 tor.)

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
Loyd Tea oferuje herbaty czarne, zielone, białe, ale również mieszanki suszu owocowego i ziół. Wybór jest na tyle szeroki, że z pewnością każdy miłośnik herbacianych naparów znajdzie coś, co zadowoli jego kubki smakowe.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store