Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa

Herbata owocowa

Wróć do Kawa, herbata, kakao

Z brzoskwiniąZ cytrusamiZ malinąZ owocami egzotycznymiZ owocami leśnymiZ przyprawamiZ truskawkąZ innymi owocami



5.0
z 11 opinii
CLIPPER Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.) 45 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.)

45 g
255,33 zł/kg
Cena promocyjna11,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027

4.9
z 21 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska o aromacie brzoskwiniowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska o aromacie brzoskwiniowym (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

5.0
z 25 opinii
LIPTON Herbata czarna - brzoskwinia i mango (20 piramidek) 34 g

LIPTON

Herbata czarna - brzoskwinia i mango (20 piramidek)

34 g
332,06 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 12 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - brzoskwinia i marakuja (20 tor.) 40 g

LIPTON

Herbatka owocowa - brzoskwinia i marakuja (20 tor.)

40 g
212,25 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 17 opinii
DILMAH Herbata brzoskwiniowa z liczi 20 torebek ex. 30 g

DILMAH

Herbata brzoskwiniowa z liczi 20 torebek ex.

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 18 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska o aromacie liczi (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska o aromacie liczi (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 37 opinii
TEEKANNE Herbatka owocowa LOVE - granat (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbatka owocowa LOVE - granat (20 tor. w sasz.)

45 g
138,89 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028

5.0
z 34 opinii
TEEKANNE Herbatka owocowa - karaibskie mango (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbatka owocowa - karaibskie mango (20 tor. w sasz.)

45 g
138,89 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029

4.9
z 34 opinii
TEEKANNE Herbata owocowa PASSION - marakuja (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbata owocowa PASSION - marakuja (20 tor. w sasz.)

45 g
138,89 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028

5.0
z 22 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - mango i czarna porzeczka (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - mango i czarna porzeczka (20 tor.)

32 g
265,31 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027


5.0
z 7 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.)

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 30 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka z poziomką (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka z poziomką (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 25 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatami mango i truskawki (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatami mango i truskawki (25 tor.)

38 g
249,74 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028


4.9
z 11 opinii
LIPTON Herbata czarna - owoce leśne (20 piramidek) 30 g

LIPTON

Herbata czarna - owoce leśne (20 piramidek)

30 g
376,33 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 9 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - truskawka i rabarbar (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - truskawka i rabarbar (20 tor.)

32 g
265,31 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 1 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. truskawkowym (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. truskawkowym (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 18 opinii

32% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028

5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 69 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 21 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z pigwą (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z pigwą (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Napar owocowy Malinowa Rozkosz 100 g

HERBAPOL

Napar owocowy Malinowa Rozkosz

100 g
74,90 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

4.9
z 14 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - malina i bez (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - malina i bez (20 tor.)

32 g
265,31 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 12 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - malina i żurawina (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - malina i żurawina (20 tor.)

32 g
265,31 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 5 opinii
DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027


5.0
z 2 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. malinowym (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. malinowym (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
216,67 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 17 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna cytryna i mango 20 torebek (w kopertach) 40 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna cytryna i mango 20 torebek (w kopertach)

40 g
187,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.5
z 2 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028


5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 19 opinii
HERBAPOL Imbir z Pomarańczą i Pigwą 20 torebek ex. 60 g

HERBAPOL

Imbir z Pomarańczą i Pigwą 20 torebek ex.

60 g
113,17 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 48 opinii
Nowość
TEEKANNE Herbatka owocowa - pomarańcza (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbatka owocowa - pomarańcza (20 tor. w sasz.)

45 g
138,89 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028

4.9
z 33 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.)

38 g
249,74 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.8
z 12 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - grejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 34 g

LIPTON

Herbatka owocowa - grejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

34 g
249,71 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.6
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna o smaku cytryny (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna o smaku cytryny (40 tor.)

56 g
62,32 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 4 opinii
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach) 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 27 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.) 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.)

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.7
z 26 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 36 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.) 80 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.)

80 g
81,13 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 10 opinii
DILMAH Herbata Forest Berry 20 torebek 30 g

DILMAH

Herbata Forest Berry 20 torebek

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 43 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029

4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029

5.0
z 3 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.)

36 g
235,83 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027


4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.6
z 17 opinii

15% taniej

IRVING Grzaniec z pomarańczą i goździkami (20 tor. w sasz.) 40 g

IRVING

Grzaniec z pomarańczą i goździkami (20 tor. w sasz.)

40 g
137,25 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

5.0
z 12 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki pomarańczy i imbiru (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki pomarańczy i imbiru (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028


5.0
z 20 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem karmelu (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem karmelu (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 2 opinii
DILMAH Herbata czarna CEYLON SPICE CHAI (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata czarna CEYLON SPICE CHAI (20 tor.)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek) 34 g

LIPTON

Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek)

34 g
310,29 zł/kg
Cena10,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.6
z 11 opinii
LIPTON Herbata czarna CHAI z cynamonem z Indonezji (20 piramidek) 34 g

LIPTON

Herbata czarna CHAI z cynamonem z Indonezji (20 piramidek)

34 g
310,29 zł/kg
Cena10,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 5 opinii
IRVING Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

5.0
z 29 opinii

16% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028

5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 8 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - wiśnia (20 tor.) 54 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - wiśnia (20 tor.)

54 g
120,19 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 8 opinii
BIFIX Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028

4.9
z 17 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - gruszka i dzika róża (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbatka owocowa - gruszka i dzika róża (20 tor.)

36 g
235,83 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
255,80 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027

5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
529,12 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.5
z 2 opinii

19% taniej

CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
14,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027

YOGI TEA Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.) 34 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.)

34 g
411,47 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store