Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z innymi owocami
BIFIX Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.)
Herbata zimowa ekspresowa 20 torebek ex. BIFIX 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

BIFIX Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.)

40 g
BIFIX
Polska

Cena5,99 zł
149,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jesień i zima to okresy, w których nietrudno o przeziębienie. Niska temperatura i zmienna pogoda sprawiają, że łatwo wychłodzić organizm. Jak temu zapobiec? Czym skutecznie się ogrzać również „od środka"? Już dziś oferujemy specjalnie dla Ciebie rozgrzewającą herbatę zimową z linii Premium. Każda saszetka herbaty zimowej skrywa w sobie zdrowie i pełnię smaku. Wystarczy zalać ją gorącą wodą, aby już po kilku chwilach cieszyć zmysły aromatycznym naparem. Herbata zimowa charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem. Wyrazisty owoc maliny, goździki i imbir z lekką nutą pomarańczy i trawą cytrynową wspaniale rozgrzeją w zimowe wieczory i poprawią nastrój. Herbata zimowa z serii Bi fix Premium pakowana w dwukomorowe saszetki ze sznureczkiem i etykietą, dodatkowo zamknięta jest w hermetyczne kopertki. Takie pakowanie zapewnia gwarancję najwyższej jakości naparu, jego świeżość i pełnię smaku. Nasze produkty nie zawierają sztucznych środków konserwujących.


Cechy

gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki


BIFIX Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.01.2028
Dostępne warianty
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
259.00 kJ
3.1%
Wartość energetyczna (kcal)
61.00 kcal
3.1%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
14.00 g
5.4%
w tym cukry (g)
3.90 g
4.3%
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra herbata
04.05.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest niezła, ale trochę mdła.
28.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
149,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
BIFIX
Marka:
BIFIX
EAN:
5901483081881
Cena za kg:
149,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
BIFIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIFIX
EAN:
5901483081881

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przepis parzenia: 1. Torebkę herbaty umieścić w filiżance. 2. Zalać wrzątkiem. 3. Parzyć 3-5 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed światłem.


Informacje producenta

Marka

Bifix


Marka standaryzowana

MarkaBifix

Opis produktu

Jesień i zima to okresy, w których nietrudno o przeziębienie. Niska temperatura i zmienna pogoda sprawiają, że łatwo wychłodzić organizm. Jak temu zapobiec? Czym skutecznie się ogrzać również „od środka"? Już dziś oferujemy specjalnie dla Ciebie rozgrzewającą herbatę zimową z linii Premium. Każda saszetka herbaty zimowej skrywa w sobie zdrowie i pełnię smaku. Wystarczy zalać ją gorącą wodą, aby już po kilku chwilach cieszyć zmysły aromatycznym naparem. Herbata zimowa charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem. Wyrazisty owoc maliny, goździki i imbir z lekką nutą pomarańczy i trawą cytrynową wspaniale rozgrzeją w zimowe wieczory i poprawią nastrój. Herbata zimowa z serii Bi fix Premium pakowana w dwukomorowe saszetki ze sznureczkiem i etykietą, dodatkowo zamknięta jest w hermetyczne kopertki. Takie pakowanie zapewnia gwarancję najwyższej jakości naparu, jego świeżość i pełnię smaku. Nasze produkty nie zawierają sztucznych środków konserwujących.


O marce

Wszystkie nasze produkty kupisz w e-sklepie: zdroweherbaty.com.pl


O producencie

Najlepsze herbaty, specjalnie dla Ciebie... Dbamy o dobre zbiory surowców Posiadamy własne plantacje owoców Mamy własne laboratorium Spotkajmy się, poznajmy - Facebook


Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

System: ISO-9001:2008


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Nasze produkty nie zawierają sztucznych środków konserwujących.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata

Wariant zimowa ekspresowa

Produkty z kategorii Z innymi owocami

4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 29 opinii

16% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.7
z 26 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 36 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.) 80 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.)

80 g
81,13 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
ENGLISH TEA SHOP Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek 24 g

ENGLISH TEA SHOP

Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek

24 g
1166,25 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
5.0
z 8 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - wiśnia (20 tor.) 54 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - wiśnia (20 tor.)

54 g
120,19 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.)

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 5 opinii
DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
YOGI TEA Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.) 34 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.)

34 g
411,47 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 8 opinii
BIFIX Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
4.9
z 17 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - gruszka i dzika róża (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbatka owocowa - gruszka i dzika róża (20 tor.)

36 g
235,83 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028

Produkty marki BIFIX

4.9
z 64 opinii

19% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.9
z 53 opinii

24% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029
5.0
z 76 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.)

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
4,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 29 opinii

16% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
4.9
z 18 opinii

32% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028
4.9
z 14 opinii
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)

40 g
162,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2029
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
113,75 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
107,25 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 43 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store