Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Herbata ziołowo-owocowa
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)
Herbata owocowo ziołowa o smaku maliny i wiśni 20 torebek ex. Inspiracje VITAX 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
VITAX
Polska

Cena7,15 zł
178,75 zł/kg

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata malinowo-wiśniowa Vitax Inspirations to produkt, którego nigdy nie powinno zabraknąć w kuchni każdego miłośnika słodkiego smaku owoców. Jedno opakowanie to aż 20 torebek najwyższej jakości herbaty. Idealna kombinacja składników gwarantuje, iż jest to napój najwyższej klasy.

Herbata malinowo-wiśniowa Vitax Inspirations to świetny dodatek do posiłków, doskonale sprawdzi się również w ciągu dnia, gdy przyjdzie ochota na pyszny, gorący napój. Może być wykorzystana także jako poczęstunek i z pewnością zachwyci wszystkich swym cudownym smakiem.

Jakie cechy ma Herbata malinowo-wiśniowa Vitax Inspirations:

  • Staranny dobór składników
  • Pyszny smak owoców
  • Skutecznie rozgrzewający napój

VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027
Dostępne warianty
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
VITAX Inspiracje Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i marakuja (20 tor.) 40 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Wartość energetyczna (kJ)
4.50 kJ
0.1%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
< 0.30 g
w tym cukry (g)
< 0.30 g
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
178,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
Marka:
VITAX
EAN:
5900175431393
Cena za kg:
178,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
VITAX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
EAN:
5900175431393

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Jedną torebkę herbaty zalej wrzącą wodą (200 ml - jedna filiżanka). Zaparzaj przez 8-10 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C:25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 40 g e (20 x 2 g)


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zawiera lukrecję - chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.


Informacje producenta

Marka

Vitax


Marka standaryzowana

MarkaVitax

Podmarka

Podmarka Inspiracje


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Vitax Inspiracje to herbatki dla miłośników prawdziwej głębi owocowych doznań. Herbatki z linii Inspiracje zostały skomponowane tak, byś mógł cieszyć się soczystym smakiem i aromatem pysznych owoców i ziół, zarówno w wyśmienitych owocowo-ziołowych połączeniach, jak również w kompozycjach z herbatą zieloną czy czerwoną. Wyjątkowy aromat maliny w połączeniu z soczystą nutą wiśni sprawi, że napłyną wspomnienia z letnich cudownych chwil. Spróbuj i zanurz się w świecie owocowych inspiracji! Tyle przyjemności i tak mało kalorii!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana

Wariant o smaku maliny i wiśni


O marce

Vitax Inspirations to herbaty dla miłośników prawdziwej głębi owocowych doznań. Inspirations zostały skomponowane tak, byś mógł cieszyć się prawdziwą soczystością i aromatem pysznych owoców i ziół, zarówno w wyśmienitych owocowo - ziołowych połączeniach, jak również w kompozycjach z herbatą zieloną czy czerwoną.

Produkty z kategorii Herbata ziołowo-owocowa

4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
216,67 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 18 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.)

30 g
238,33 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka detox BIO 17 torebek

31 g
386,77 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 5 opinii
YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek 37 g

YOGI TEA

Herbatka klasyczna BIO 17 torebek

37 g
324,05 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.)

26 g
295,77 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.5
z 2 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
YOGI TEA Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.) 31 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.)

31 g
435,16 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek

31 g
451,29 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2028
5.0
z 7 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.)

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 6 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z bazylią azjatycka, cytryną, imbirem i trawą cytrunową (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z bazylią azjatycka, cytryną, imbirem i trawą cytrunową (20 tor.)

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 2 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 15 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.)

45 g
170,89 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 9 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - skrzyp z pomarańczą (20 tor.) 39 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - skrzyp z pomarańczą (20 tor.)

39 g
201,28 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki VITAX

5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
216,67 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 11 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.)

33 g
216,67 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 18 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.)

30 g
238,33 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.5
z 2 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
VITAX VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.) 162 g

VITAX

VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.)

162 g
259,20 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
VITAX Ziołowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 68 g

VITAX Ziołowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

68 g
308,68 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store