Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata funkcjonalna
Na odporność
BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)
Herbatka ziołowa Czystek 30 torebek ex. BIFIX 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

30 g
BIFIX
Turcja

Cena4,75 zł
158,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czystek zawiera naturalnie występujące antyoksydanty, które pomagają chronić komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz wspierają nasz układ odpornościowy. Warunkiem zachowania właściwego stanu zdrowia jest stosowanie zróżnicowanej diety opartej na spożywaniu dużej ilości owoców, warzyw i produktów zbożowych oraz zdrowy tryb życia poparty ćwiczeniami fizycznymi i dużą ilością ruchu.


Cechy

Super Marka 2014 - Jakość, Zaufanie, Renoma

gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki


BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.10.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.09.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2025
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
158,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
BIFIX
Marka:
BIFIX
EAN:
5901483082567
Cena za kg:
158,33 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
BIFIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIFIX
EAN:
5901483082567

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecane spożycie: jeden raz dziennie 1 filiżankę naparu. Sposób przygotowania: Torebkę umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem (200 ml) i zaparzać pod przykryciem 7-10 minut. Jedna torebka przeznaczona jest do przygotowania jednej filiżanki naparu.


Przechowywanie

Chronić przed światłem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 30 x 1 g - 30 g e


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenie: Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na ziele czystka. Produkt nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Informacje producenta

Marka

Bifix


Marka standaryzowana

MarkaBifix

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Czystek zawiera naturalnie występujące antyoksydanty, które pomagają chronić komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz wspierają nasz układ odpornościowy. Warunkiem zachowania właściwego stanu zdrowia jest stosowanie zróżnicowanej diety opartej na spożywaniu dużej ilości owoców, warzyw i produktów zbożowych oraz zdrowy tryb życia poparty ćwiczeniami fizycznymi i dużą ilością ruchu.


O marce

Receptury Bifix wywodzą się z tradycji ludowej opartej głównie na produktach roślinnych. Owoce i zioła używane do produkcji naszych suplementów diety pochodzą z własnych plantacji. O ich jakość dbamy już na etapie sadzonek. Posiadamy własne laboratorium, które zajmuje się badaniem jakości. Jesteśmy rodzinną firmą, która już od trzech pokoleń tworzy z pasją najlepsze herbaty.


O producencie

Posiadamy własne plantacje ziół Dbamy o dobre zbiory surowców Mamy własne laboratorium Jesteśmy rodzinną firmą Pracujemy w systemie ISO 9001:2015.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Suplement diety herbatka ziołowa

Wariant czystek

Produkty z kategorii Na odporność

4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 40 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

40 g
139,75 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
107,25 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
YOGI TEA Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.) 34 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.)

34 g
411,47 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 18 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

30 g
158,33 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2027

Produkty marki BIFIX

4.9
z 64 opinii

19% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.9
z 53 opinii

24% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029
5.0
z 76 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.)

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
4,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.9
z 18 opinii

32% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028
4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 29 opinii

16% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
4.9
z 14 opinii
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)

40 g
162,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2029
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
113,75 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
107,25 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 43 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store