Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Zestawy herbat
BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)
Zestaw herbat czarnych ekspresowych kompozycja 6 smaków 30 torebek (saszetki) BIFIX 60g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 10 opinii

BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)

60 g
BIFIX
Polska

Cena9,99 zł
166,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

30 dwukomorowych saszetek po 2 g indywidualnie pakowanych w hermetyczne koperty dające gwarancję zachowania smaku i aromatu. Z myślą o osobach ceniących sobie oryginalny smak i aromat herbat czarnych, firma BiFix przygotowała wyjątkową propozycję. Jest nią „herbaciana szkatułka" - pudełeczko, w którym znajdziemy aż 6 różnych herbat czarnych. Czarna herbata jest najbardziej znaną ze wszystkich herbat. Poddawana jest procesowi pełnej fermentacji. W zależności od regionu, w jakim jest produkowana, poddaje się ją różnym metodom obróbki. Z wyselekcjonowanych liści herbacianych, pochodzących z najlepszych plantacji, powstają nasze herbaty czarne aromatyzowane. Każdy z nas chociaż raz dziennie sięga po kubek swojej ulubionej herbaty. Pijemy ją z cukrem, cytryną lub bez, a nawet z mlekiem. Zawsze z Tobą, zawsze razem, zawsze Bi fix.


Cechy

gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki


BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.02.2029

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
0%
3
10%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Duży wybór, staranne opakowanie, przyjazna cena. Polecam.
07.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre jakościowo herbatki
09.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Słaba herbata, bez smaku.
30.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
166,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
BIFIX
Marka:
BIFIX
EAN:
5901483086909
Cena za kg:
166,50 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
BIFIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIFIX
EAN:
5901483086909

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Torebkę herbaty umieścić w filiżance. Zalać wrzącą wodą. Parzyć 3-5 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 30 x 2 g = 60 g e


Informacje producenta

Marka

Bifix


Marka standaryzowana

MarkaBifix

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

30 dwukomorowych saszetek po 2 g indywidualnie pakowanych w hermetyczne koperty dające gwarancję zachowania smaku i aromatu. Z myślą o osobach ceniących sobie oryginalny smak i aromat herbat czarnych, firma BiFix przygotowała wyjątkową propozycję. Jest nią „herbaciana szkatułka" - pudełeczko, w którym znajdziemy aż 6 różnych herbat czarnych. Czarna herbata jest najbardziej znaną ze wszystkich herbat. Poddawana jest procesowi pełnej fermentacji. W zależności od regionu, w jakim jest produkowana, poddaje się ją różnym metodom obróbki. Z wyselekcjonowanych liści herbacianych, pochodzących z najlepszych plantacji, powstają nasze herbaty czarne aromatyzowane. Każdy z nas chociaż raz dziennie sięga po kubek swojej ulubionej herbaty. Pijemy ją z cukrem, cytryną lub bez, a nawet z mlekiem. Zawsze z Tobą, zawsze razem, zawsze Bi fix.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zestaw herbat czarnych ekspresowych

Wariant kompozycja 6 smaków

Produkty z kategorii Zestawy herbat

5.0
z 2 opinii
IRVING Kolekcja 6 herbat (30 tor. w sasz.) 48 g

IRVING

Kolekcja 6 herbat (30 tor. w sasz.)

48 g
416,46 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 18 opinii
BIFIX Zestaw herbatek owocowych - kompozycja 6 smaków (60 tor. w sasz.) 120 g

BIFIX

Zestaw herbatek owocowych - kompozycja 6 smaków (60 tor. w sasz.)

120 g
158,25 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
4.8
z 10 opinii
BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.) 60 g

BIFIX

Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)

60 g
166,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
DILMAH Zestaw herbat i ziół 120 torebek (saszetki) 220 g

DILMAH

Zestaw herbat i ziół 120 torebek (saszetki)

220 g
363,59 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
IRVING Zestaw herbat (150 tor. w sasz.) 250 g

IRVING

Zestaw herbat (150 tor. w sasz.)

250 g
399,96 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2028
5.0
z 3 opinii
VITAX VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.) 162 g

VITAX

VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.)

162 g
259,20 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
3.7
z 3 opinii
DILMAH Zestaw czarnych herbat czarnych aromatyzowanych i zielonych 64 torebki 40 g

DILMAH

Zestaw czarnych herbat czarnych aromatyzowanych i zielonych 64 torebki

40 g
1209,75 zł/kg
Cena48,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
PUKKA Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach) 29 g

PUKKA

Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach)

29 g
689,31 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 1 opinii
VITAX Ziołowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 68 g

VITAX Ziołowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

68 g
308,68 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
VITAX Owocowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 80 g

VITAX Owocowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

80 g
262,38 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028
5.0
z 5 opinii
AHMAD TEA Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2028
DILMAH Zestaw herbat Christmas Tea Selection 40 torebek 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Christmas Tea Selection 40 torebek

80 g
733,63 zł/kg
Cena58,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach) 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 10 opinii
AHMAD TEA Classical Zestaw czarnych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Classical Zestaw czarnych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
308,25 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
5.0
z 5 opinii
Nowość
AHMAD TEA Winter Wonder Zestaw herabat 40 torebek 80 g

AHMAD TEA

Winter Wonder Zestaw herabat 40 torebek

80 g
687,38 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
LIPTON Zestaw herbat 12 smaków 180 torebek (w kopertach) 258 g

LIPTON

Zestaw herbat 12 smaków 180 torebek (w kopertach)

258 g
581,36 zł/kg
Cena149,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki BIFIX

4.9
z 64 opinii

19% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.9
z 53 opinii

24% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029
5.0
z 76 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.)

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
4,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027
4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 29 opinii

16% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028
4.9
z 18 opinii

32% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028
4.9
z 14 opinii
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)

40 g
162,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2029
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
113,75 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
107,25 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 43 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store