Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Zestawy herbat
DILMAH Zestaw herbat Christmas Tea Selection 40 torebek
Zestaw herbat Christmas Tea Selection 40 torebek DILMAH 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

DILMAH Zestaw herbat Christmas Tea Selection 40 torebek

80 g
DILMAH
Singapur

Cena58,69 zł
733,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)
Pokaż wszystkie
Parametry
Cena za kg:
733,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631169805
Cena za kg:
733,63 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631169805

Produkty z kategorii Zestawy herbat

DILMAH Zestaw herbat i ziół 120 torebek (saszetki) 220 g

DILMAH

Zestaw herbat i ziół 120 torebek (saszetki)

220 g
363,59 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 10 opinii
BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.) 60 g

BIFIX

Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)

60 g
166,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.9
z 18 opinii
BIFIX Zestaw herbatek owocowych - kompozycja 6 smaków (60 tor. w sasz.) 120 g

BIFIX

Zestaw herbatek owocowych - kompozycja 6 smaków (60 tor. w sasz.)

120 g
158,25 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028
5.0
z 2 opinii
IRVING Kolekcja 6 herbat (30 tor. w sasz.) 48 g

IRVING

Kolekcja 6 herbat (30 tor. w sasz.)

48 g
416,46 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 2 opinii
IRVING Zestaw herbat (150 tor. w sasz.) 250 g

IRVING

Zestaw herbat (150 tor. w sasz.)

250 g
399,96 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2028
3.7
z 3 opinii
DILMAH Zestaw czarnych herbat czarnych aromatyzowanych i zielonych 64 torebki 40 g

DILMAH

Zestaw czarnych herbat czarnych aromatyzowanych i zielonych 64 torebki

40 g
1209,75 zł/kg
Cena48,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
VITAX VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.) 162 g

VITAX

VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.)

162 g
259,20 zł/kg
Cena41,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
LIPTON Zestaw herbat 12 smaków 180 torebek (w kopertach) 258 g

LIPTON

Zestaw herbat 12 smaków 180 torebek (w kopertach)

258 g
581,36 zł/kg
Cena149,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
PUKKA Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach) 29 g

PUKKA

Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach)

29 g
689,31 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 1 opinii
VITAX Ziołowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 68 g

VITAX Ziołowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

68 g
308,68 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
VITAX Owocowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 80 g

VITAX Owocowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

80 g
262,38 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028
5.0
z 5 opinii
AHMAD TEA Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2028
DILMAH Zestaw herbat Christmas Tea Selection 40 torebek 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Christmas Tea Selection 40 torebek

80 g
733,63 zł/kg
Cena58,69 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach) 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 10 opinii
AHMAD TEA Classical Zestaw czarnych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Classical Zestaw czarnych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
308,25 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028
5.0
z 5 opinii
Nowość
AHMAD TEA Winter Wonder Zestaw herabat 40 torebek 80 g

AHMAD TEA

Winter Wonder Zestaw herabat 40 torebek

80 g
687,38 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027

Produkty marki DILMAH

5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store