Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Pozostała
DILMAH Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek)
Herbata czarna Assam 20 torebek ex. Exceptional DILMAH 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

DILMAH Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek)

40 g
DILMAH
Sri Lanka

Cena16,99 zł
424,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata czarna Dilmah Exceptional jest produktem pochodzenia indyjskiego, reprezentując klasyczną herbatę z azjatyckich rejonów.

Herbata Maharajah Reserve Assam została opakowana wygodne torebeczki, które pozwalają na wygodne i szybkie jej zaparzanie. Ich stożkowy kształt pozwala na rozwinięcie się herbaty w pełni. Jej wyjątkowy smak wyróżnia się na tle konkurencji swoim lekko słodowym aromatem, który ujawnia się po dłuższym smakowaniu. Herbata jest produkowana ze starannie dobranych liści, które cechują się wyjątkowym charakterem smakowym.

Herbata czarna Dilmah Exceptional posiada:

  • Intensywną esencję prawdziwej czarnej herbaty
  • Pakowane metodą ultradźwiękową torebki, bez zszywek
  • 20 torebeczek w opakowaniu

DILMAH Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2028
Dostępne warianty
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma wyrazisty smak, ale oczekiwałam ciekawszego aromatu
22.04.2026
0
0
JAGODA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
424,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631140439
Cena za kg:
424,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631140439

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Dilmah


Marka standaryzowana

MarkaDilmah

Podmarka

Podmarka Exceptional


Opis produktu

Indyjska czarna herbata Assam. 20 stożkowych torebek ekspresowych 2 g z zawieszką. Indyjska czarna herbata Assam z drugiego zbioru (second flush). Łagodny i lekki napar o słodowym smaku wyczuwalnym w końcówce. Herbata do picia o każdej porze dnia.


Dodatkowe informacje

www.dilmahexceptional.com


Pochodzenie

Kraj pochodzenia: Sri Lanka (Cejlon). Zapakowano w Republice Sri Lanka z importowanych składników.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czarna indyjska herbata

Wariant Assam

Produkty z kategorii Pozostała

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 20 opinii
TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.)

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 6 opinii
Nowość
IRVING Herbata czarna (100 tor.) 200 g

IRVING

Herbata czarna (100 tor.)

200 g
82,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 48 opinii
MINUTKA Herbata czarna (100 tor.) 140 g

MINUTKA

Herbata czarna (100 tor.)

140 g
39,64 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna (40 tor.)

56 g
62,32 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 29 opinii
SAGA Herbata czarna 75 torebek ex. 105 g

SAGA

Herbata czarna 75 torebek ex.

105 g
92,86 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki DILMAH

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 12 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store