Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Pozostała
TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.)
Herbata czarna 100 torebek ex. Intensive TETLEY 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 20 opinii

TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.)

200 g
TETLEY
Indie

Cena21,99 zł
109,95 zł/kg

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata Tetley Intensive Black to tradycyjna czarna herbata o mocnym, głębokim smaku i wyjątkowym aromacie. To herbata Assam uprawiana na żyznych, indyjskich glebach, zbieranych w szczególny sposób, zachowując najważniejsze właściwościherbaty.

Czarna herbata zawiera flawonoidy, które wzmacniając układ krwionośny. Obniża również ciśnienie krwi i pobudza wydzielanie soków trawiennych. To zdrowy napar, który można pić kilka razy dziennie, do każdego posiłku i podczas relaksu.

Dodatkowe informacje o herbacie Tetley Intensive Black:

  • 100 torebek ze sznurkiem ułatwiającym parzenie
  • Głęboki, intensywny smak
  • Zbierana i pakowana w Indiach

Cechy

intensywny smak i aromat


TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2028
Dostępne warianty
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
VITAX Inspiracje Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i marakuja (20 tor.) 40 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, mocna herbata
04.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Ludmiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
Marka:
TETLEY
EAN:
5014328011001
Cena za kg:
109,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
TETLEY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
EAN:
5014328011001

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania 1. Jedną torebkę zalej wrzącą wodą (200 ml - jedna filiżanka) 2. Zaparzaj 3-4 minuty 3. Ciesz się wspaniałym smakiem


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Tetley


Marka standaryzowana

MarkaTetley

Podmarka

Podmarka Intensive


Logotypy stron trzecich

Sojusz Rainforest Alliance


Opis produktu

Tetley Intensive to wysokiej jakości kompozycja czarnych herbat z Kenii oraz Indyjskich herbat Assam, które tworzą wyjątkowe połączenie, dając szlachetny napar o intensywnym smaku i aromacie.


O marce

Od 1837 roku dzielimy się pasją tworzenia herbaty Tetley, która jest uwielbiana na całym świecie! Eksperci Tetley podróżują po całym globie w poszukiwaniu najlepszych listków herbacianych, z których tworzą wyjątkowe kompozycje zachwycające swoim smakiem i aromatem. Spróbuj także: Tetley Golden Black Tea Tetley Intensive Earl Grey


Dodatkowe informacje

Tetley jest dumne ze swej współpracy z Rainforest Alliance, organizacją pozarządową, której celem jest wspieranie zrównoważonego rozwoju dokonującego się z poszanowaniem dla ludzi i przyrody. Troszcząc się o środowisko, pragniemy zapewnić lepsze życie farmerom na naszych plantacjach, a Tobie jeszcze lepszą herbatę. Dlatego bardzo poważnie traktujemy nasze zobowiązanie do pozyskiwania herbat tylko z plantacji certyfikowanych.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata czarna

Produkty z kategorii Pozostała

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 20 opinii
TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.)

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 6 opinii
Nowość
IRVING Herbata czarna (100 tor.) 200 g

IRVING

Herbata czarna (100 tor.)

200 g
82,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna (40 tor.)

56 g
62,32 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 48 opinii
MINUTKA Herbata czarna (100 tor.) 140 g

MINUTKA

Herbata czarna (100 tor.)

140 g
39,64 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 29 opinii
SAGA Herbata czarna 75 torebek ex. 105 g

SAGA

Herbata czarna 75 torebek ex.

105 g
92,86 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki TETLEY

5.0
z 22 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.)

200 g
117,45 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.7
z 14 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (25 tor.)

38 g
118,16 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 49 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (100 tor.)

150 g
88,60 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 26 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.)

200 g
117,45 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.)

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.0
z 1 opinii
TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (25 tor.) 50 g

TETLEY

Herbata czarna INTENSIVE (25 tor.)

50 g
189,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
TETLEY Herbata czarna ORIGINAL (240 tor.) 750 g

TETLEY

Herbata czarna ORIGINAL (240 tor.)

750 g
46,65 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 14 opinii
Nowość
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.)

38 g
157,63 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 17 opinii
TETLEY Herbata zielona CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata zielona CLASSIC (25 tor.)

38 g
149,74 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.) 50 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store