Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Pozostała
SAGA Herbata czarna 75 torebek ex.
Herbata czarna 75 torebek ex. SAGA 105g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 29 opinii

SAGA Herbata czarna 75 torebek ex.

105 g
SAGA
Polska

Cena9,75 zł
92,86 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
3%
3
0%
2
3%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
smak sie popsuł kiedys była bardziej wyrazista w smaku i zapachu
31.05.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.07.2026
0
0
JADWIGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
92,86 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
105 g
Dostawca:
LIPTON
Marka:
SAGA
EAN:
5063270113530
Cena za kg:
92,86 zł/kg
Waga:
105 g
Marka:
SAGA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LIPTON
EAN:
5063270113530

Produkty z kategorii Pozostała

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna (bezkofeinowa) BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 20 opinii
TETLEY Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna INTENSIVE (100 tor.)

200 g
109,95 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 6 opinii
Nowość
IRVING Herbata czarna (100 tor.) 200 g

IRVING

Herbata czarna (100 tor.)

200 g
82,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna MAHARAJAH RESERVE ASSAM (20 piramidek)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna (40 tor.)

56 g
62,32 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 48 opinii
MINUTKA Herbata czarna (100 tor.) 140 g

MINUTKA

Herbata czarna (100 tor.)

140 g
39,64 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 29 opinii
SAGA Herbata czarna 75 torebek ex. 105 g

SAGA

Herbata czarna 75 torebek ex.

105 g
92,86 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Produkty marki SAGA

5.0
z 1 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. truskawkowym (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. truskawkowym (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. malinowym (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. malinowym (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
SAGA Herbata czarna aromatyzowana Earl Grey 75 tortebek 34 g

SAGA

Herbata czarna aromatyzowana Earl Grey 75 tortebek

34 g
286,76 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store