Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BIFIX

BIFIX

.

ProduktyBIFIXwe Frisco.pl


4.9
z 64 opinii

19% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027

4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
113,75 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027

5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028

4.9
z 53 opinii

24% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
6,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2029

5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
4,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2027

5.0
z 20 opinii
BIFIX Pokrzywa z cytryną 20 torebek ex. 40 g

BIFIX

Pokrzywa z cytryną 20 torebek ex.

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028

4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
107,25 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028

5.0
z 14 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027

5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
118,75 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028

5.0
z 76 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.)

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028

5.0
z 7 opinii
BIFIX Moringa 20 torebek ex. 35 g

BIFIX

Moringa 20 torebek ex.

35 g
156,86 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027

4.9
z 18 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

30 g
158,33 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2027

4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

5.0
z 29 opinii

16% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2028

4.9
z 8 opinii
BIFIX Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zimowa - czarna z dodatkiem owoców i przyprawa (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028

5.0
z 43 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029

4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029

4.9
z 18 opinii

32% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028

4.9
z 18 opinii
BIFIX Zestaw herbatek owocowych - kompozycja 6 smaków (60 tor. w sasz.) 120 g

BIFIX

Zestaw herbatek owocowych - kompozycja 6 smaków (60 tor. w sasz.)

120 g
158,25 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028

4.8
z 10 opinii
BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.) 60 g

BIFIX

Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)

60 g
166,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029

4.9
z 14 opinii
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)

40 g
162,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store