Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z maliną
HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.)
Malina 40 torebek ex. HERBAPOL 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

20% taniej

5.0
z 46 opinii

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
HERBAPOL
Polska

Cena promocyjna7,99 zł
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (20% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

- 100 % naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.


Cechy

rodzinna paczka

100 % natury z dużych kawałków owoców


HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Aga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Honorata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.04.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
HERBAPOL
EAN:
5900956006307
Cena za kg:
79,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
HERBAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956006307

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawartość netto: 108 g (40 saszetek x 2,7 g)


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Podmarka

Podmarka Herbaciany Ogród


Opis produktu

- 100 % naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.


Dodatkowe informacje

Wszystkie produkty z tej linii kupisz na www.e-herbapol.com.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka owocowo-ziołowa

Wariant malina

Produkty z kategorii Z maliną

5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 18 opinii

32% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
5,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028
5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
255,80 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 69 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 21 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z pigwą (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z pigwą (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Napar owocowy Malinowa Rozkosz 100 g

HERBAPOL

Napar owocowy Malinowa Rozkosz

100 g
74,90 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 14 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - malina i bez (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - malina i bez (20 tor.)

32 g
265,31 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 12 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - malina i żurawina (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - malina i żurawina (20 tor.)

32 g
265,31 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 5 opinii
DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 2 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. malinowym (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. malinowym (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Produkty marki HERBAPOL

4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 160 opinii
HERBAPOL Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 30 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 110 opinii

20% taniej

HERBAPOL Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

HERBAPOL

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
20,66 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka) 240 g

HERBAPOL

Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka)

240 g
28,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 355 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 80 opinii
HERBAPOL Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store