Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z przyprawami
LIPTON Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek)
Herbata czarna z wanilią z Madagaskaru 20 piramidek LIPTON 34g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

LIPTON Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek)

34 g
LIPTON
Polska

Cena10,55 zł
310,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Rozkoszuj się mieszanką wysokiej jakości czarnej herbaty z cejlońską nutą, uwodzicielskiej wanilii z Madagaskaru i złotego karmelu, aby przeżyć chwilę czystej radości Zachwycająca zmysły harmonia smaków i aromatów, doskonale zaparzająca się dzięki unikalnej torebce Pyramid.


LIPTON Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
LIPTON Herbata czarna - brzoskwinia i mango (20 piramidek)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona herbata zimą :)
24.01.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakuje jak lody karmelowe. Nawet bez cukru jest bardzo smaczna.
07.08.2025
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
310,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
34 g
Dostawca:
LIPTON
Marka:
LIPTON
EAN:
5063270110973
Cena za kg:
310,29 zł/kg
Waga:
34 g
Marka:
LIPTON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LIPTON
EAN:
5063270110973

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Lipton


Marka standaryzowana

MarkaLipton

Logotypy stron trzecich

Sojusz Rainforest Alliance


Opis produktu

Rozkoszuj się mieszanką wysokiej jakości czarnej herbaty z cejlońską nutą, uwodzicielskiej wanilii z Madagaskaru i złotego karmelu, aby przeżyć chwilę czystej radości Zachwycająca zmysły harmonia smaków i aromatów, doskonale zaparzająca się dzięki unikalnej torebce Pyramid.


O marce

Lipton dba o planetę


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata czarna aromatyzowana

Wariant Vanilla Caramel

Produkty z kategorii Z przyprawami

4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 11 opinii
CLIPPER Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.) 45 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.)

45 g
255,33 zł/kg
Cena promocyjna11,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.6
z 17 opinii

15% taniej

IRVING Grzaniec z pomarańczą i goździkami (20 tor. w sasz.) 40 g

IRVING

Grzaniec z pomarańczą i goździkami (20 tor. w sasz.)

40 g
137,25 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.5
z 2 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
ENGLISH TEA SHOP Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek 24 g

ENGLISH TEA SHOP

Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek

24 g
1166,25 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
5.0
z 12 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki pomarańczy i imbiru (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki pomarańczy i imbiru (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 20 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem karmelu (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem karmelu (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 2 opinii
DILMAH Herbata czarna CEYLON SPICE CHAI (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata czarna CEYLON SPICE CHAI (20 tor.)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek) 34 g

LIPTON

Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek)

34 g
310,29 zł/kg
Cena10,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.6
z 11 opinii
LIPTON Herbata czarna CHAI z cynamonem z Indonezji (20 piramidek) 34 g

LIPTON

Herbata czarna CHAI z cynamonem z Indonezji (20 piramidek)

34 g
310,29 zł/kg
Cena10,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
IRVING Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 2 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 1 opinii
ENGLISH TEA SHOP Herbata cejlońska świąteczna BIO 20 torebek ex. 40 g

ENGLISH TEA SHOP

Herbata cejlońska świąteczna BIO 20 torebek ex.

40 g
599,75 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027

Produkty marki LIPTON

4.9
z 244 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.)

184 g
70,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 28 opinii
LIPTON Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.)

26 g
268,85 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 44 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusy (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusy (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 48 opinii
LIPTON Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 52 g

LIPTON

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

52 g
134,42 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (92 tor.) 138 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (92 tor.)

138 g
159,35 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (25 tor.) 38 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (25 tor.)

38 g
262,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 5 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (50 tor.) 75 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (50 tor.)

75 g
266,53 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 14 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.)

184 g
160,82 zł/kg
Cena29,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store