Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
English breakfast
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)
Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST 25 torebek ex. LIPTON 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 8 opinii

LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
LIPTON
Polska

Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
199,80 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (9% taniej)

Promocja do 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wierzymy, że wiele małych zmian może zrobić wielką różnicę. 100 % herbaty ze zrównoważonych upraw. Dowiedz się więcej na ra.org. Smak, który kochasz jest teraz w torebkach pochodzenia roślinnego.


Cechy

pobudzający, pełny smak

pobudzający i pełny smak


LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027
Dostępne warianty
LIPTON Herbata czarna EARL GREY LEMON (25 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
199,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
LIPTON
Marka:
LIPTON
EAN:
8720608011919
Cena za kg:
199,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
LIPTON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LIPTON
EAN:
8720608011919

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

200 ml, 100 ℃ 2-3 min. Smacznego!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Lipton


Marka standaryzowana

MarkaLipton

Logotypy stron trzecich

Sojusz Rainforest Alliance


Opis produktu

Wierzymy, że wiele małych zmian może zrobić wielką różnicę. 100 % herbaty ze zrównoważonych upraw. Dowiedz się więcej na ra.org. Smak, który kochasz jest teraz w torebkach pochodzenia roślinnego.


Dodatkowe informacje

ra.org


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata czarna

Wariant English Breakfast

Produkty z kategorii English breakfast

5.0
z 5 opinii

50% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.) 20 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.)

20 g
677,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,55 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.7
z 14 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (25 tor.)

38 g
118,16 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 49 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (100 tor.)

150 g
88,60 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.)

184 g
145,38 zł/kg
Cena26,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 41 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 66 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
4.8
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2028
4.9
z 11 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.) 100 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.)

100 g
259,90 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 18 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.7
z 6 opinii
G'TEA! Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką 100 g

G'TEA!

Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Produkty marki LIPTON

4.9
z 44 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusy (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusy (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 244 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (92 tor.)

184 g
70,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 28 opinii
LIPTON Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.)

26 g
268,85 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 48 opinii
LIPTON Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 52 g

LIPTON

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

52 g
134,42 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.7
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (92 tor.) 138 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (92 tor.)

138 g
159,35 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (25 tor.) 38 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (25 tor.)

38 g
262,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 5 opinii
LIPTON Herbata czarna GOLD (50 tor.) 75 g

LIPTON

Herbata czarna GOLD (50 tor.)

75 g
266,53 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 14 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY LEMON (92 tor.)

184 g
160,82 zł/kg
Cena29,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.)

184 g
145,38 zł/kg
Cena26,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store