Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
English breakfast
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.)
Herbata czarna 50 torebek ex. English Breakfast DILMAH 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.)

100 g
DILMAH
Sri Lanka

Cena25,99 zł
259,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czarna herbata "angielska śniadaniowa" Dilmah "English Breakfast Tea" to herbata wyżynna ("high grown") - bogata, mocna, o pełnym smaku i aromacie. Zapakowana bezpośrednio na Cejlonie posiada wszelkie walory świeżej herbaty najwyższej jakości.


DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze!
06.04.2026
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Syn w wieku 22 lat zachwycony smakiem, barwą i łagodnością HERBATY DILMAH w tym wydaniu.
22.04.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
259,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631129946
Cena za kg:
259,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631129946

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Instrukcja parzenia: patrz diagramy na opakowaniu.


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 100 g (50 x 2 g)


Informacje producenta

Marka

Dilmah


Marka standaryzowana

MarkaDilmah

Opis produktu

Czarna herbata "angielska śniadaniowa" Dilmah "English Breakfast Tea" to herbata wyżynna ("high grown") - bogata, mocna, o pełnym smaku i aromacie. Zapakowana bezpośrednio na Cejlonie posiada wszelkie walory świeżej herbaty najwyższej jakości.


Pochodzenie

Kraj pochodzenia: Sri Lanka. Zebrano i zapakowano: Republika Sri Lanka (Cejlon).


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czarna herbata

Wariant English Breakfast

Produkty z kategorii English breakfast

4.7
z 14 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (25 tor.)

38 g
118,16 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 49 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (100 tor.)

150 g
88,60 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 5 opinii

50% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.) 20 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.)

20 g
677,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,55 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.)

184 g
145,38 zł/kg
Cena26,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 66 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
4.8
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2028
4.9
z 11 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.) 100 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.)

100 g
259,90 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 41 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 18 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.7
z 6 opinii
G'TEA! Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką 100 g

G'TEA!

Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Produkty marki DILMAH

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 12 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store