Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
English breakfast
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką
Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką AHMAD TEA 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką

50 g
AHMAD TEA
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Cena9,99 zł
199,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata czarna ekspresowa English Breakfast marki Ahmad Tea to specjalnie wyselekcjonowany susz herbaciany. Napar z czarnej herbaty jest niezwykle aromatyczny, z posmakiem lekkiej goryczki. Doskonale komponuje się z cytryną i miodem.

Ahmad Tea to gwarancja wysokiej jakości. Produkty tej marki doceniane są przez miłośników herbat nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Herbata czarna posiada szereg właściwości prozdrowotnych, między innymi:

  • Obniża ciśnienie krwi
  • Zawarty w składzie fluor pomaga chronić zęby przed próchnicą
  • Hamuje rozwój bakterii chroniąc układ pokarmowy
  • Przyspiesza wydzielanie soków trawiennych

AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.11.2027
Dostępne warianty
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mocna dobra herbata
02.06.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.07.2025
0
0
Jagusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
199,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
LEVANT
Marka:
AHMAD TEA
EAN:
054881005906
Cena za kg:
199,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
AHMAD TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANT
EAN:
054881005906

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zaparzać 3-5 minut.


Informacje producenta

Marka

Ahmad Tea


Marka standaryzowana

MarkaAhmad Tea

Pochodzenie

Zapakowano w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata czarna

Wariant English Breakfast

Produkty z kategorii English breakfast

4.7
z 14 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (25 tor.)

38 g
118,16 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 49 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (100 tor.)

150 g
88,60 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 5 opinii

50% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.) 20 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.)

20 g
677,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,55 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 41 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.)

184 g
145,38 zł/kg
Cena26,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 66 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
4.8
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2028
4.9
z 11 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.) 100 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.)

100 g
259,90 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 18 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.7
z 6 opinii
G'TEA! Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką 100 g

G'TEA!

Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Produkty marki AHMAD TEA

5.0
z 5 opinii

50% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.) 20 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.)

20 g
677,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,55 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.9
z 78 opinii
Nowość
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
4.9
z 42 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2028
4.9
z 66 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
4.8
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2028
5.0
z 45 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2028
5.0
z 35 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta English Tea No.1 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta English Tea No.1

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2028
4.9
z 51 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna ASSAM (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ASSAM (liściasta)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 55 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta Earl Grey 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta Earl Grey

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 23 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 25 torebek z zawieszką 75 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 25 torebek z zawieszką

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2028
4.8
z 25 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta)

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
4.9
z 20 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028
4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028
5.0
z 5 opinii
AHMAD TEA Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2028
5.0
z 10 opinii
AHMAD TEA Classical Zestaw czarnych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Classical Zestaw czarnych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
308,25 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store