Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Ekspresowa
Klasyczna
AHMAD TEA Herbata zielona 20 torebek (saszetki)
Herbata zielona 20 torebek (saszetki) AHMAD TEA 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 8 opinii

AHMAD TEA Herbata zielona 20 torebek (saszetki)

40 g
AHMAD TEA
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Cena19,99 zł
499,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.12.2027

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
63%
4
25%
3
13%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
średnia za tę cenę
30.08.2025
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Ola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
499,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
LEVANT
Marka:
AHMAD TEA
EAN:
054881008945
Cena za kg:
499,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
AHMAD TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANT
EAN:
054881008945

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zaparzać 3 - 5 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

40 g (20 x 2 g)


Informacje producenta

Marka

Ahmad Tea


Marka standaryzowana

MarkaAhmad Tea

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Dodatkowe informacje

www.ahmadtea.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata zielona

Produkty z kategorii Klasyczna

4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 11 opinii
CLIPPER Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
319,75 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 16 opinii
TEEKANNE Herbata zielona (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 28 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

28 g
392,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 36 opinii
DILMAH Herbata zielona 100 torebek ex. 150 g

DILMAH

Herbata zielona 100 torebek ex.

150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 17 opinii
TETLEY Herbata zielona CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata zielona CLASSIC (25 tor.)

38 g
149,74 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.5
z 8 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Herbata zielona 20 torebek (saszetki)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
UJINOTSUYU Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki) 20 g

UJINOTSUYU

Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki AHMAD TEA

5.0
z 5 opinii

50% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.) 20 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.)

20 g
677,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,55 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.9
z 42 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2028
4.9
z 78 opinii
Nowość
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
4.9
z 66 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 45 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2028
4.8
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2028
5.0
z 35 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta English Tea No.1 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta English Tea No.1

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2028
4.9
z 51 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna ASSAM (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ASSAM (liściasta)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 55 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta Earl Grey 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta Earl Grey

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 23 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 25 torebek z zawieszką 75 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 25 torebek z zawieszką

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2028
4.8
z 25 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta)

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
4.9
z 18 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.9
z 20 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028
4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028
5.0
z 5 opinii
AHMAD TEA Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store