Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Ekspresowa

Ekspresowa

Wróć do Herbata zielona

AromatyzowanaKlasycznaZ dodatkamiZestawy



4.9
z 34 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach)

30 g
159,67 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 44 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusy (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusy (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.7
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 48 opinii
LIPTON Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 52 g

LIPTON

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

52 g
134,42 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027


5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028


5.0
z 32 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 49 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 52 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 6 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 16 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach)

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona 20 torebek (w kopertach)

30 g
209,67 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.4
z 7 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.8
z 6 opinii
IRVING Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

5.0
z 32 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - opuncja figowa (20 tor. w sasz.) 33 g

TEEKANNE

Herbata zielona - opuncja figowa (20 tor. w sasz.)

33 g
169,39 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027

5.0
z 43 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - cytryna (20 tor. w sasz.) 33 g

TEEKANNE

Herbata zielona - cytryna (20 tor. w sasz.)

33 g
169,39 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028

5.0
z 17 opinii
TETLEY Herbata zielona CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata zielona CLASSIC (25 tor.)

38 g
149,74 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 27 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - brzoskwinia (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - brzoskwinia (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029

5.0
z 16 opinii
TEEKANNE Herbata zielona (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028

5.0
z 3 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - jaśmin (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - jaśmin (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029

4.9
z 13 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - imbir i cytryna (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - imbir i cytryna (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028

4.9
z 21 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028


4.9
z 15 opinii
G'TEA! Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką) 75 g

G'TEA!

Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką)

75 g
206,00 zł/kg
Cena15,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2028

4.7
z 7 opinii
IRVING Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.9
z 36 opinii
DILMAH Herbata zielona 100 torebek ex. 150 g

DILMAH

Herbata zielona 100 torebek ex.

150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 28 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

28 g
392,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - malina i granat (20 tor.) 28 g

LIPTON

Herbata zielona - malina i granat (20 tor.)

28 g
403,21 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona z nutą pigwy 20 torebek 32 g

LIPTON

Herbata zielona z nutą pigwy 20 torebek

32 g
309,06 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027


5.0
z 12 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

32 g
343,44 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 1 opinii
DILMAH Zestaw herbat zielonych i zielonych z dodatkami 20 torebek (saszetki) 30 g

DILMAH

Zestaw herbat zielonych i zielonych z dodatkami 20 torebek (saszetki)

30 g
466,33 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 15 opinii
LIPTON Herbata zielona - mandarynka i pomarańcza (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbata zielona - mandarynka i pomarańcza (20 tor.)

36 g
313,61 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 8 opinii
LIPTON Herbata zielona - jagoda i goji (20 tor.) 43 g

LIPTON

Herbata zielona - jagoda i goji (20 tor.)

43 g
255,58 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.5
z 8 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Herbata zielona 20 torebek (saszetki)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027

UJINOTSUYU Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki) 20 g

UJINOTSUYU

Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbata zielona Kwitnąca Wiśnia 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Herbata zielona Kwitnąca Wiśnia 20 torebek ex.

30 g
183,00 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 7 opinii

20% taniej

CLIPPER Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
299,75 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027

4.9
z 11 opinii
CLIPPER Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
319,75 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028

5.0
z 14 opinii
CLIPPER Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
337,25 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028

4.9
z 9 opinii
CLIPPER Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
324,75 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027

4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028

YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
509,35 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

5.0
z 2 opinii
ENGLISH TEA SHOP Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek 24 g

ENGLISH TEA SHOP

Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek

24 g
1166,25 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store