Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Ekspresowa
Z dodatkami
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)
Herbata zielona z marokańską mięta 20 torebek ex. DILMAH 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 26 opinii

DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
DILMAH
Sri Lanka

Frisco poleca
Cena7,99 zł
266,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata zielona z marokańską miętą posiada łagodny, aromatyczny i pobudzający smak, dzięki połączeniu zielonej herbaty z miętą zieloną i pieprzową. Jest ona idealnym wyborem po posiłku, ponieważ przynosi odświeżające doznanie chłodu. Każda torebka zapakowana jest pojedynczo w hermetyczną kopertę.

Zielona herbata z liśćmi mięty należy parzyć najlepiej w wodzie źródlanej o temperaturze 70-80°C przez dwie minuty.

Mięta ma wiele właściwości:

  • Jest środkiem leczniczym dla układu pokarmowego
  • Łagodzi dolegliwości żołądkowe
  • Jest zastrzykiem energii
  • Pomaga na poranne mdłości
  • Zawiera witaminę A, C, rutynę, garbnik, mentol, flawonoidy, gorycze oraz karoten.

DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Dostępne warianty
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jaroslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra od wielu lat piję gasi pragnienie
26.07.2025
1
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
madziulajackiewicz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
266,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631142457
Cena za kg:
266,33 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631142457

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto 30 g (20 x 1.5 g)


Informacje producenta

Marka

Dilmah


Marka standaryzowana

MarkaDilmah

Opis produktu

Zielona herbata naturalnie aromatyzowana liśćmi mięty to napój orzeźwiający i łagodny, o pobudzającym aromacie.


O marce

Dilmah to firma etyczna, zaangażowana w działania społeczne i ekologiczne (więcej na: www.dilmah.pl).


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zielona herbata

Wariant z liśćmi mięty

Produkty z kategorii Z dodatkami

5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
271,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
166,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 21 opinii

24% taniej

DILMAH Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.)

40 g
323,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,95 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 9 opinii
CLIPPER Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
324,75 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027
5.0
z 7 opinii

20% taniej

CLIPPER Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
299,75 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
5.0
z 14 opinii
CLIPPER Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
337,25 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
135,92 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 9 opinii

15% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
113,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 49 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 32 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 52 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 6 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 34 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach)

30 g
209,67 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 16 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach)

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona 20 torebek (w kopertach)

30 g
209,67 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
ENGLISH TEA SHOP Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek 24 g

ENGLISH TEA SHOP

Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek

24 g
1666,25 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027

Produkty marki DILMAH

5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
271,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
271,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
166,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 30 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.)

30 g
271,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,15 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
283,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 33 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.)

38 g
223,42 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 21 opinii

24% taniej

DILMAH Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.)

40 g
323,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,95 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 44 opinii

18% taniej

DILMAH Herbata Premium 100 torebek ex. 200 g

DILMAH

Herbata Premium 100 torebek ex.

200 g
79,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 12 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki pomarańczy i imbiru (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki pomarańczy i imbiru (20 tor.)

30 g
271,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,15 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 5 opinii
DILMAH Herbata czarna aromatyzowana Earl Grey i Cynamon 20 torebek 30 g

DILMAH

Herbata czarna aromatyzowana Earl Grey i Cynamon 20 torebek

30 g
271,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,15 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 17 opinii
DILMAH Herbata brzoskwiniowa z liczi 20 torebek ex. 30 g

DILMAH

Herbata brzoskwiniowa z liczi 20 torebek ex.

30 g
271,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,15 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 21 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem wiśni i migdałów (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem wiśni i migdałów (20 tor.)

30 g
283,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 9 opinii

19% taniej

DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
233,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 10 opinii
DILMAH Herbata Forest Berry 20 torebek 30 g

DILMAH

Herbata Forest Berry 20 torebek

30 g
271,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,15 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store