Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Ekspresowa
Z dodatkami
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)
Herbata zielona z kwiatami jaśminu (sypka) DILMAH 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
DILMAH
Sri Lanka

Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
127,92 zł/kg
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (14% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zielona herbata naturalnie aromatyzowana kwiatami jaśminu to kompozycja dająca delikatny aromatyczny napar.


DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2028
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
127,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631117967
Cena za kg:
127,92 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631117967

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz spód opakowania. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Dilmah


Marka standaryzowana

MarkaDilmah

Logotypy stron trzecich

Orthodox Union Kosher


Opis produktu

Zielona herbata naturalnie aromatyzowana kwiatami jaśminu to kompozycja dająca delikatny aromatyczny napar.


O marce

Dilmah to firma etyczna, zaangażowana w działania społeczne i ekologiczne (więcej na www.dilmah.pl).


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zielona herbata

Wariant z kwiatami jaśminu

Produkty z kategorii Z dodatkami

5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 34 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach)

30 g
159,67 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 7 opinii

20% taniej

CLIPPER Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona z dodatkiem truskawek BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
299,75 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 14 opinii
CLIPPER Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona CHAI z cynamonem i kardamonem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
337,25 zł/kg
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
4.9
z 9 opinii
CLIPPER Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona ze skórką limonki i imbirem BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
324,75 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2027
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 2 opinii
ENGLISH TEA SHOP Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek 24 g

ENGLISH TEA SHOP

Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek

24 g
1166,25 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
5.0
z 32 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 49 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 52 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 6 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 16 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach)

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona 20 torebek (w kopertach)

30 g
209,67 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 21 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Produkty marki DILMAH

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 94 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store