Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Ekspresowa
Klasyczna
UJINOTSUYU Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki)
Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki) UJINOTSUYU 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

UJINOTSUYU Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki)

20 g
UJINOTSUYU
Japonia

Cena19,99 zł
999,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Parametry
Cena za kg:
999,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
KK POLSKA
Marka:
UJINOTSUYU
EAN:
4901046462813
Cena za kg:
999,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
UJINOTSUYU
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KK POLSKA
EAN:
4901046462813

Produkty z kategorii Klasyczna

4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
128,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 11 opinii
CLIPPER Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
319,75 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028
5.0
z 16 opinii
TEEKANNE Herbata zielona (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 17 opinii
TETLEY Herbata zielona CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata zielona CLASSIC (25 tor.)

38 g
149,74 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 36 opinii
DILMAH Herbata zielona 100 torebek ex. 150 g

DILMAH

Herbata zielona 100 torebek ex.

150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 28 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

28 g
392,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.5
z 8 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Herbata zielona 20 torebek (saszetki)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
UJINOTSUYU Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki) 20 g

UJINOTSUYU

Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store