Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z owocami leśnymi
PUKKA Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach)
Herbata ziołowa Morning Berry BIO 20 torebek PUKKA 34g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

PUKKA Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
PUKKA
Polska

Cena19,99 zł
587,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

PUKKA - W ZGODZIE Z NATURĄ Rozpocznij poranek od herbatki ziołowej Pukka Morning Berry i zapewnij sobie owocny dzień. Ta wyjątkowa kompozycja powstała dzięki połączeniu najnowszych odkryć naukowych z tradycyjną wiedzą zielarską, by umilić Twój poranny rytuał. Każda torebka wypełniona jest olejkami eterycznymi i składnikami organicznymi najwyższej jakości, starannie dobranymi ze względu na ich znane z tradycji zielarskich właściwości rewitalizujące. Skosztuj herbatki Pukka Morning Berry i naturalnie rozbudź swoje zmysły. SIŁA ZIÓŁ W NAJLEPSZYM WYDANIU Pukka Morning Berry to ekologiczna herbatka stworzona z najwyższej jakości mieszanki ziół. Rozmaryn tradycyjnie uznawany jest za pomoc w utrzymaniu dobrej kondycji psychicznej. Dodaliśmy do niego dobroczynny i naturalnie bezkofeinowy rooibos. W mieszance znajduje się też czarna porzeczka, która zapewnia owocowy smak. Herbatka ziołowa Pukka Morning Berry: - idealna o poranku - naturalnie nie posiada kofeiny - kompozycja najwyższej jakości składników BIO


PUKKA Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2028
Dostępne warianty
PUKKA Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach)
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Romualda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
587,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
34 g
Dostawca:
LIPTON
Marka:
PUKKA
EAN:
5060519148711
Cena za kg:
587,94 zł/kg
Waga:
34 g
Marka:
PUKKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LIPTON
EAN:
5060519148711

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Zalej herbatkę (1 torebkę) świeżo zagotowaną wodą (200 ml). Czas parzenia do 15 min.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Pukka


Marka standaryzowana

MarkaPukka

Logotypy stron trzecich

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE

Orthodox Union Kosher


Opis produktu

PUKKA - W ZGODZIE Z NATURĄ Rozpocznij poranek od herbatki ziołowej Pukka Morning Berry i zapewnij sobie owocny dzień. Ta wyjątkowa kompozycja powstała dzięki połączeniu najnowszych odkryć naukowych z tradycyjną wiedzą zielarską, by umilić Twój poranny rytuał. Każda torebka wypełniona jest olejkami eterycznymi i składnikami organicznymi najwyższej jakości, starannie dobranymi ze względu na ich znane z tradycji zielarskich właściwości rewitalizujące. Skosztuj herbatki Pukka Morning Berry i naturalnie rozbudź swoje zmysły. SIŁA ZIÓŁ W NAJLEPSZYM WYDANIU Pukka Morning Berry to ekologiczna herbatka stworzona z najwyższej jakości mieszanki ziół. Rozmaryn tradycyjnie uznawany jest za pomoc w utrzymaniu dobrej kondycji psychicznej. Dodaliśmy do niego dobroczynny i naturalnie bezkofeinowy rooibos. W mieszance znajduje się też czarna porzeczka, która zapewnia owocowy smak. Herbatka ziołowa Pukka Morning Berry: - idealna o poranku - naturalnie nie posiada kofeiny - kompozycja najwyższej jakości składników BIO


O marce

ORGANICZNIE & UCZCIWIE Dbamy o naturę. Od przekazywania 1% rocznej sprzedaży na cele ochrony środowiska, po uczciwe pozyskiwanie najlepszych organicznych składników, zgodnie z rygorystycznymi, niezależnymi standardami. Inwestujemy w energię odnawialną i bioróżnorodność, dążąc do tego, aby być pozytywną siłą napędzającą zmiany w środowisku. Nasze herbaty to: - w pełni kompostowalne torebki z bawełnianym, organicznym sznureczkiem - opakowanie z certyfikatem FSC, nadające się do recyclingu - druk wyłącznie z użyciem tuszy roślinnych - Fair for life: najlepszy certyfikat sprawiedliwego handlu, jaki istnieje ODKRYJ MOC ZIÓŁ Sposób parzenia herbaty Pukka: - wrzuć jedną saszetkę do kubka lub filiżanki - zalej gorącą wodą (100 °C) – 200 ml - zaparzaj od 5 do 15 minut Gotując tylko tyle wody, ile potrzebujesz, pomagasz w przygotowaniu każdej filiżanki herbaty Pukka w sposób tak zrównoważony, jak to tylko możliwe.


Informacje dot. stylu życia

Koszerne

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bio herbatka ziołowa

Produkty z kategorii Z owocami leśnymi

5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
178,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 27 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.) 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - prosto z lasu (20 tor.)

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.7
z 26 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek 50 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa Żurawina 20 torebek

50 g
135,80 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 36 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.) 80 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - dzika róża (20 tor.)

80 g
81,13 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 10 opinii
DILMAH Herbata Forest Berry 20 torebek 30 g

DILMAH

Herbata Forest Berry 20 torebek

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 43 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - poziomka (20 tor.)

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbatka owocowa - owoce leśne i granat (20 tor.)

36 g
235,83 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
587,94 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. owoców leśnych (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 4 opinii
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach) 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki PUKKA

4.9
z 8 opinii
PUKKA Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek 40 g

PUKKA

Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 4 opinii
PUKKA Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 2 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 5 opinii
PUKKA Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 6 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach) 20 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
587,94 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
624,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - rumianek, wanilia i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa - rumianek, wanilia i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
624,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 3 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - z trzech gatunków mięty BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa - z trzech gatunków mięty BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
624,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 15 opinii
PUKKA Herbata zielona SUPREME MATCHA GREEN BIO (20 tor.) 30 g

PUKKA

Herbata zielona SUPREME MATCHA GREEN BIO (20 tor.)

30 g
666,33 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
PUKKA Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach) 29 g

PUKKA

Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach)

29 g
689,31 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store