Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Earl Grey
PUKKA Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek
Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek PUKKA 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

PUKKA Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek

40 g
PUKKA
Polska

Cena19,99 zł
499,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata Pukka Earl Grey to niesamowita kompozycja czarnej herbaty wzbogaconej nutą bergamoty, cytryny i lawendy. Każda torebka zawiera wyłącznie składniki organiczne najwyższej jakości, pochodzące z etycznych i zrównoważonych źródeł. Skosztuj herbaty Pukka Earl Grey i ciesz się chwilą dla siebie lub podziel radością z bliskimi.


PUKKA Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2028
Tagi
bio

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.05.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
499,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
LIPTON
Marka:
PUKKA
EAN:
5060229011589
Cena za kg:
499,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
PUKKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LIPTON
EAN:
5060229011589

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Zalej 1 torebkę świeżo zagotowaną wodą (200 ml). Czas parzenia 2 min.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mix, FSC C021323


Informacje producenta

Marka

Pukka


Marka standaryzowana

MarkaPukka

Logotypy stron trzecich

Certified B Corporation

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE

FSC

Wstęga Möbiusa

Orthodox Union Kosher


Opis produktu

Herbata Pukka Earl Grey to niesamowita kompozycja czarnej herbaty wzbogaconej nutą bergamoty, cytryny i lawendy. Każda torebka zawiera wyłącznie składniki organiczne najwyższej jakości, pochodzące z etycznych i zrównoważonych źródeł. Skosztuj herbaty Pukka Earl Grey i ciesz się chwilą dla siebie lub podziel radością z bliskimi.


O marce

"dealna na miłe chwile z bliskimi -Organiczna -Etyczne pochodzenie składników -W pełni kompostowalne torebki i opakowanie nadające się do recyklingu "


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bio herbata czarna aromatyzowana

Wariant Earl Grey

Produkty z kategorii Earl Grey

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 22 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.)

200 g
117,45 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.)

200 g
117,45 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.)

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 94 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 42 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2028
5.0
z 45 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 47 opinii
DILMAH Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 56 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (92 tor.) 138 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY (92 tor.)

138 g
189,78 zł/kg
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 16 opinii
IRVING Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 14 opinii
Nowość
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.)

38 g
157,63 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 12 opinii
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką) 200 g

TET LORD GREY

Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką)

200 g
94,75 zł/kg
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.8
z 27 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (80 tor.) 120 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (80 tor.)

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 8 opinii
PUKKA Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek 40 g

PUKKA

Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 8 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna cejlońska EARL GREY (50 tor.) 75 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (50 tor.)

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna EARL GREY (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna EARL GREY (40 tor.)

56 g
62,32 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.) 50 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
ECOBLIK Herbata czarna EARL GREY BIO 100 g

ECOBLIK

Herbata czarna EARL GREY BIO

100 g
349,90 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 20 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028

Produkty marki PUKKA

5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa MORNING BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
529,12 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - z trzech gatunków mięty BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa - z trzech gatunków mięty BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
562,19 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 4 opinii
PUKKA Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 5 opinii
PUKKA Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 2 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
587,94 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
624,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - rumianek, wanilia i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa - rumianek, wanilia i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
624,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 6 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach) 20 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 15 opinii
PUKKA Herbata zielona SUPREME MATCHA GREEN BIO (20 tor.) 30 g

PUKKA

Herbata zielona SUPREME MATCHA GREEN BIO (20 tor.)

30 g
666,33 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
PUKKA Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach) 29 g

PUKKA

Herbata ziołowa - mix HERBAL COLLECTION BIO (4x5 tor. w kopertach)

29 g
689,31 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store