Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Earl Grey
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką)
Czarna herbata o aromacie bergamotki 100 torebek z zawieszką LORD GREY TET 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką)

200 g
TET
Kenia

Cena18,95 zł
94,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.07.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1.70 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.40 kcal
0.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.10 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.05 g
0.1%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łucjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna👍️
17.05.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Michalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
94,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SG SP. Z O. O.
Marka:
TET
EAN:
5060207695077
Cena za kg:
94,75 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
TET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SG SP. Z O. O.
EAN:
5060207695077

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Zaparzać 5 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym chłodnym miejscu, wilgotność względna nie większa niż 70 %, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od mocno aromatycznych produktów.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

100 x 2 g Masa netto: 200 g.


Informacje producenta

Marka

TET


Marka standaryzowana

MarkaTET

Logotypy stron trzecich

Flaga Wielkiej Brytanii


Dodatkowe informacje

Facebook: trueenglishtea tettea.com


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata czarna z aromatem bergamotki

Wariant Lord Grey

Produkty z kategorii Earl Grey

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 22 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.)

200 g
117,45 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.)

200 g
117,45 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.)

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 94 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 42 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2028
5.0
z 45 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 47 opinii
DILMAH Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 56 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (92 tor.) 138 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY (92 tor.)

138 g
189,78 zł/kg
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 16 opinii
IRVING Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 14 opinii
Nowość
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.)

38 g
157,63 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 12 opinii
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką) 200 g

TET LORD GREY

Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką)

200 g
94,75 zł/kg
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.8
z 27 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (80 tor.) 120 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (80 tor.)

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 8 opinii
PUKKA Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek 40 g

PUKKA

Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 8 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna cejlońska EARL GREY (50 tor.) 75 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (50 tor.)

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna EARL GREY (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna EARL GREY (40 tor.)

56 g
62,32 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.) 50 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
ECOBLIK Herbata czarna EARL GREY BIO 100 g

ECOBLIK

Herbata czarna EARL GREY BIO

100 g
349,90 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 20 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028

Produkty marki TET

4.8
z 20 opinii
TET BRITISH EMPIRE Herbata czarna (liściasta) 100 g

TET BRITISH EMPIRE

Herbata czarna (liściasta)

100 g
71,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2028
5.0
z 15 opinii
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (liściasta) 100 g

TET LORD GREY

Herbata czarna z aromatem bergamotki (liściasta)

100 g
71,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028
4.8
z 36 opinii
TET BRITISH EMPIRE Herbata czarna (100 tor. z zawieszką) 200 g

TET BRITISH EMPIRE

Herbata czarna (100 tor. z zawieszką)

200 g
93,95 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
4.9
z 7 opinii
TET PREMIUM CEYLON Czarna herbata cejlońska 100 torebek z zawieszką 200 g

TET PREMIUM CEYLON

Czarna herbata cejlońska 100 torebek z zawieszką

200 g
112,45 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
4.9
z 10 opinii
TET ROYAL TEA Herbata czarna z aromatem bergamotki i cytryny 100 torebek 200 g

TET ROYAL TEA

Herbata czarna z aromatem bergamotki i cytryny 100 torebek

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store