Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Ceylon
TET PREMIUM CEYLON Czarna herbata cejlońska 100 torebek z zawieszką
Czarna herbata cejlońska 100 torebek z zawieszką PREMIUM CEYLON TET 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

TET PREMIUM CEYLON Czarna herbata cejlońska 100 torebek z zawieszką

200 g
TET
Kenia

Cena22,49 zł
112,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 15.11.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Jarosław Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
112,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SG SP. Z O. O.
Marka:
TET
EAN:
5060207698818
Cena za kg:
112,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
TET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SG SP. Z O. O.
EAN:
5060207698818

Produkty z kategorii Ceylon

4.9
z 23 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna CEYLON (100 tor.) 150 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna CEYLON (100 tor.)

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.2
z 5 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem marakui i granatu (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem marakui i granatu (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 23 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska o dużych liściach (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska o dużych liściach (20 tor.)

40 g
404,75 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 47 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska CEYLON GOLD (100 tor.). 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska CEYLON GOLD (100 tor.).

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 33 opinii
DILMAH Ceylon Gold Herbata czarna cejlońska CEYLON GOLD (50 tor.) 100 g

DILMAH Ceylon Gold

Herbata czarna cejlońska CEYLON GOLD (50 tor.)

100 g
155,90 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 36 opinii
TET BRITISH EMPIRE Herbata czarna (100 tor. z zawieszką) 200 g

TET BRITISH EMPIRE

Herbata czarna (100 tor. z zawieszką)

200 g
93,95 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
4.0
z 2 opinii
DILMAH Ceylon Gold Herbata czarna cejlońska 100 torebek (saszetki) 200 g

DILMAH

Ceylon Gold Herbata czarna cejlońska 100 torebek (saszetki)

200 g
224,95 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata Ceylon Gold 25 torebek 50 g

DILMAH

Herbata Ceylon Gold 25 torebek

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 7 opinii
TET PREMIUM CEYLON Czarna herbata cejlońska 100 torebek z zawieszką 200 g

TET PREMIUM CEYLON

Czarna herbata cejlońska 100 torebek z zawieszką

200 g
112,45 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028

Produkty marki TET

4.8
z 20 opinii
TET BRITISH EMPIRE Herbata czarna (liściasta) 100 g

TET BRITISH EMPIRE

Herbata czarna (liściasta)

100 g
71,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2028
5.0
z 15 opinii
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (liściasta) 100 g

TET LORD GREY

Herbata czarna z aromatem bergamotki (liściasta)

100 g
71,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028
4.9
z 12 opinii
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką) 200 g

TET LORD GREY

Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką)

200 g
94,75 zł/kg
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.8
z 36 opinii
TET BRITISH EMPIRE Herbata czarna (100 tor. z zawieszką) 200 g

TET BRITISH EMPIRE

Herbata czarna (100 tor. z zawieszką)

200 g
93,95 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
4.9
z 10 opinii
TET ROYAL TEA Herbata czarna z aromatem bergamotki i cytryny 100 torebek 200 g

TET ROYAL TEA

Herbata czarna z aromatem bergamotki i cytryny 100 torebek

200 g
124,95 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store