Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
Earl Grey
DILMAH Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.)
Herbata czarna Elegant Earl Grey 20 torebek ex. Exceptional DILMAH 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 47 opinii

DILMAH Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.)

40 g
DILMAH
Sri Lanka

Cena16,99 zł
424,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata czarna Dilmah jest idealnym połączeniem czarnej herbaty cejlońskiej z aromatem bergamotki, tworzącym prawdziwą harmonię smaku, która otuli Twoje zmysły. Odświeżający zapach doda Ci energii, a unosząca się wraz z ciepłą parą elegancja sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Kolekcja Dilmah Exceptional to najwyższej jakości ręcznie zbierane listki, zamknięte w delikatnych, ekologicznych torebkach. Hermetyczne opakowanie daje Ci gwarancję świeżości oraz pełni smaku i aromatu, którymi będziesz mógł się cieszyć każdego dnia.

Herbata Elegant Earl Grey to:

  • Ekologiczne stożkowe torebki
  • Najwyższej jakości składniki
  • Pełnia smaku i aromatu

Kraj pochodzenia: Sri Lanka


DILMAH Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2027
Dostępne warianty
DILMAH Herbata czarna cejlońska o dużych liściach (20 tor.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
424,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631140422
Cena za kg:
424,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631140422

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Dilmah


Marka standaryzowana

MarkaDilmah

Podmarka

Podmarka Exceptional


Opis produktu

Cejlońska czarna herbata z aromatem bergamotki. 20 stożkowych torebek ekspresowych 2 g z zawieszką. Czarna herbata cejlońska single region z upraw na wysokości 1500 m n.p.m. o aromacie bergamoty (Earl Grey). Tworzy napar średniej mocy o cytrusowym charakterze z nutami kwiatowo-owocowymi.


Dodatkowe informacje

www.dilmahexceptional.com


Pochodzenie

Kraj pochodzenia: Sri Lanka. Zebrano i zapakowano w Republice Sri Lanka (Cejlon).


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czarna cejlońska herbata

Wariant z aromatem bergamoty

Produkty z kategorii Earl Grey

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 22 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (100 tor.)

200 g
117,45 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.) 200 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY LEMON INTENSIVE (100 tor.)

200 g
117,45 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (100 tor.)

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 94 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 47 opinii
DILMAH Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata czarna EARL GREY o dużych liściach (20 tor.)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 42 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2028
5.0
z 45 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 14 opinii
Nowość
TETLEY Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY CLASSIC (25 tor.)

38 g
157,63 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 12 opinii
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką) 200 g

TET LORD GREY

Herbata czarna z aromatem bergamotki (100 tor. z zawieszką)

200 g
94,75 zł/kg
Cena18,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 16 opinii
IRVING Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 56 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (92 tor.) 138 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY (92 tor.)

138 g
189,78 zł/kg
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 27 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (80 tor.) 120 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (80 tor.)

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna EARL GREY (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna EARL GREY (40 tor.)

56 g
62,32 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 8 opinii
TETLEY Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.) 50 g

TETLEY

Herbata czarna EARL GREY INTENSIVE (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 8 opinii
PUKKA Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek 40 g

PUKKA

Herbata czarna Earl Grey BIO 20 torebek

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
ECOBLIK Herbata czarna EARL GREY BIO 100 g

ECOBLIK

Herbata czarna EARL GREY BIO

100 g
349,90 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 8 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna cejlońska EARL GREY (50 tor.) 75 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (50 tor.)

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 20 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028

Produkty marki DILMAH

5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
166,44 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
283,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 33 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.)

38 g
223,42 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 21 opinii

24% taniej

DILMAH Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem jaśminu (20 tor.)

40 g
323,75 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,95 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 17 opinii
DILMAH Herbata brzoskwiniowa z liczi 20 torebek ex. 30 g

DILMAH

Herbata brzoskwiniowa z liczi 20 torebek ex.

30 g
283,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 21 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem wiśni i migdałów (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem wiśni i migdałów (20 tor.)

30 g
283,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
286,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,59 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 10 opinii
DILMAH Herbata Forest Berry 20 torebek 30 g

DILMAH

Herbata Forest Berry 20 torebek

30 g
283,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 25 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatami mango i truskawki (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatami mango i truskawki (25 tor.)

38 g
223,42 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
283,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store