Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata funkcjonalna
Na odporność
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex.
Lipa 20 torebek ex. Zielnik Polski HERBAPOL 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 18 opinii

HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex.

30 g
HERBAPOL
Polska

5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (3% taniej)
219,67 zł/kg
6,59 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zielnik Polski Lipa Herbapol to zioła pozyskiwane z najczystszych rejonów Polski na wschodzie kraju. Lipa wyróżnia się bogatym składem i działaniem leczniczym. Zawiera flawonoidy, fitosterole i garbniki. Jest źródłem witaminy C i PP, kwasów organicznych oraz soli mineralnych.

Najlepsze efekty stosowania lipy pojawiają się w przypadku systematycznego spożycia naparu z dwóch saszetek w ciągu dnia.

Jak lipa wpływa na organizm?

  • Wspomaga leczenie przeziębienia – zmniejsza katar, ból gardła i kaszel
  • Ma działanie uspokajające i odprężające
  • Zmniejsza dolegliwości trawienne
  • Działa moczopędnie
  • Wspomaga odporność

Cechy

wspomaga funkcjonowanie układu oddechowego


HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 40 g
5,59 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
6%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę zbyt rozdrobniona. Smak w normie. Minus za nieekologicznie duże opakowanie w stosunku do małej zawartości. Ta ilość proszku zmiesciłaby się w o połowie mniejszym opakowaniu. Szkoda drzew na tak niepotrzebnie za duże kartony!
24.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.09.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
186,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
HERBAPOL
EAN:
5900956002347
Cena za kg:
186,33 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
HERBAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956002347

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania Jedną torebkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez ok. 10 min. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 2 torebek dziennie. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Podmarka

Podmarka Zielnik Polski


Opis produktu

Lipa przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego. Wspomaga odporność organizmu i ułatwia odprężenie.


O marce

Dbamy o jakość naszych ziół na każdym etapie Zioła pozyskiwane od sprawdzonych dostawców Starannie wyselekcjonowane zioła Posiadamy własne laboratoria


Oświadczenia zdrowotne

Lipa przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego. Wspomaga odporność organizmu i ułatwia odprężenie.

Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 2 torebek dziennie.

Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka ziołowa

Wariant lipa

Produkty z kategorii Na odporność

4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 4 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 40 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

40 g
139,75 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
107,25 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
YOGI TEA Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.) 34 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.)

34 g
411,47 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 18 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

30 g
158,33 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2027

Produkty marki HERBAPOL

4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 30 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 353 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 160 opinii
HERBAPOL Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 80 opinii
HERBAPOL Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 73 opinii
HERBAPOL Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

280 g
19,61 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 83 opinii
HERBAPOL Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store