Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z truskawką
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.
Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. HERBAPOL 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
HERBAPOL
Polska

Frisco poleca
Cena5,49 zł
137,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Spróbuj intensywnie owocowej przyjemności. Ta wyjątkowa herbatka zachwyci Cię głębokim i niepowtarzalnym smakiem. Przygotuj na gorąco lub zimno. Tak, jak lubisz.


Cechy

zalej wodą zimną lub gorącą

truskawka & mango

intensywnie owocowa herbatka

intensywnie owocowa przyjemność


HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
5.00 kJ
0.1%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
07.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
ZENON
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
aga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
137,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
HERBAPOL
EAN:
5900956007151
Cena za kg:
137,25 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
HERBAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956007151

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalej 200 ml gorącej wody lub wrzuć 1 saszetkę do 200 ml wody [zimnej lub o temp. Pokojowej]. Pozostaw od 5 do 8 minut. Zamieszaj/wstrząśnij przed spożyciem.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawartość netto (20 saszetek x 2 g) 40 g


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Opis produktu

Spróbuj intensywnie owocowej przyjemności. Ta wyjątkowa herbatka zachwyci Cię głębokim i niepowtarzalnym smakiem. Przygotuj na gorąco lub zimno. Tak, jak lubisz.


Dodatkowe informacje

Wszystkie produkty z tej linii kupisz na www.e-herbapol.com.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Intensywnie owocowa herbatka

Wariant tango z mango

Produkty z kategorii Z truskawką

5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 30 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka z poziomką (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka z poziomką (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 25 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatami mango i truskawki (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatami mango i truskawki (25 tor.)

38 g
249,74 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 9 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - truskawka i rabarbar (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - truskawka i rabarbar (20 tor.)

32 g
265,31 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 11 opinii
LIPTON Herbata czarna - owoce leśne (20 piramidek) 30 g

LIPTON

Herbata czarna - owoce leśne (20 piramidek)

30 g
376,33 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. truskawkowym (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. truskawkowym (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 4 opinii
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach) 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki HERBAPOL

4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 30 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 353 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 160 opinii
HERBAPOL Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 80 opinii
HERBAPOL Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 73 opinii
HERBAPOL Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

280 g
19,61 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 83 opinii
HERBAPOL Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store