Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z truskawką
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.)
Herbata truskawkowa 20 torebek ex. DILMAH 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.)

30 g
DILMAH
Sri Lanka

Cena9,49 zł
316,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Jest to połączenie doskonałej jakości herbaty czarnej z niezwykle kuszącym aromatem świeżych truskawek.

Do jej produkcji wykorzystane zostały wyłącznie młode, ręcznie zebrane z krzewu listki. Taka selekcja sprawia, że napar jest nie tylko niezwykle aromatyczny, ale też ma niezwykłą głębię smaku. Aby zostały one zachowane do momentu, aż trafią na Państwa stoły, Dilmah wykorzystuje tradycyjną metodę produkcji oraz odpowiednie opakowanie, które zabezpiecza to, co w herbacie najcenniejsze.
Połączenie ze świeżym aromatem truskawki sprawia, że przygotowany napar nabiera ciepłego, pełnego naturalnej słodyczy charakteru.

DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Dostępne warianty
DILMAH Herbata czarna cejlońska o aromacie brzoskwiniowym (20 tor.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna :)
18.07.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
madziulajackiewicz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
316,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631142228
Cena za kg:
316,33 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631142228

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz w miejscu otwarcia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g).


Informacje producenta

Marka

Dilmah


Marka standaryzowana

MarkaDilmah

O producencie

Herbaty Dilmah są uprawiane i produkowane klasyczną metodą, paczkowane na Sri Lance. Dilmah to marka etyczna, zaangażowana w działania społeczne i ekologiczne (więcej na www.dilmah.pl).


Dodatkowe informacje

www.dilmahconservation.org www.mjffoundation.org


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cejlońska herbata czarna aromatyzowana

Wariant truskawka


O marce

Herbaty Dilmah są uprawiane, produkowane klasyczną metodą i paczkowane na Sri Lance. Dilmah to firma etyczna, zaangażowana w działania społeczne i ekologiczne (więcej na: www.gourmetfoods.pl).

Pochodzenie

:Zebrano i zapakowano: Republika Sri Lanka (Cejlon).

Produkty z kategorii Z truskawką

5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 30 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem truskawki (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka z poziomką (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka z poziomką (20 tor.)

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 25 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatami mango i truskawki (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatami mango i truskawki (25 tor.)

38 g
249,74 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 9 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - truskawka i rabarbar (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - truskawka i rabarbar (20 tor.)

32 g
265,31 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 11 opinii
LIPTON Herbata czarna - owoce leśne (20 piramidek) 30 g

LIPTON

Herbata czarna - owoce leśne (20 piramidek)

30 g
376,33 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
SAGA Herbatka owocowa o sm. truskawkowym (20 tor.) 34 g

SAGA

Herbatka owocowa o sm. truskawkowym (20 tor.)

34 g
205,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 4 opinii
DILMAH Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach) 80 g

DILMAH

Zestaw herbat Wiosna w filiżance 40 torebek (w kopertach)

80 g
437,38 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki DILMAH

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store