Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z przyprawami
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)
Herbata jagodowo waniliowa 20 torebek ex. DILMAH 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
DILMAH
Sri Lanka

Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
266,33 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (6% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2028
Dostępne warianty
DILMAH Herbata czarna cejlońska o aromacie brzoskwiniowym (20 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Peter
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
266,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631142068
Cena za kg:
266,33 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631142068

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz w miejscu otwarcia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g).


Informacje producenta

Marka

Dilmah


Marka standaryzowana

MarkaDilmah

O producencie

Herbaty Dilmah są uprawiane i produkowane klasyczną metodą, paczkowane na Sri Lance. Dilmah to marka etyczna, zaangażowana w działania społeczne i ekologiczne (więcej na www.dilmah.pl).


Dodatkowe informacje

www.dilmahconservation.org www.mjffoundation.org


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cejlońska herbata czarna aromatyzowana

Wariant jagoda i wanilia

Produkty z kategorii Z przyprawami

4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 11 opinii
CLIPPER Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbata czarna INDIAN CHAI z cynamonem i goździkami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
295,80 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.) 45 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa HAPPY MONDAYS z cytryną, imbirem i czarnym pieprzem BIO (20 tor. w sasz.)

45 g
255,33 zł/kg
Cena promocyjna11,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.6
z 17 opinii

15% taniej

IRVING Grzaniec z pomarańczą i goździkami (20 tor. w sasz.) 40 g

IRVING

Grzaniec z pomarańczą i goździkami (20 tor. w sasz.)

40 g
137,25 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.5
z 2 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - pomarańcza i goździki (15 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
ENGLISH TEA SHOP Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek 24 g

ENGLISH TEA SHOP

Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek

24 g
1166,25 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
5.0
z 12 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki pomarańczy i imbiru (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki pomarańczy i imbiru (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 20 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem karmelu (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem karmelu (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 2 opinii
DILMAH Herbata czarna CEYLON SPICE CHAI (20 tor.) 40 g

DILMAH

Herbata czarna CEYLON SPICE CHAI (20 tor.)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek) 34 g

LIPTON

Herbata czarna - wanilia i karmel (20 piramidek)

34 g
310,29 zł/kg
Cena10,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.6
z 11 opinii
LIPTON Herbata czarna CHAI z cynamonem z Indonezji (20 piramidek) 34 g

LIPTON

Herbata czarna CHAI z cynamonem z Indonezji (20 piramidek)

34 g
310,29 zł/kg
Cena10,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
IRVING Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 2 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 1 opinii
ENGLISH TEA SHOP Herbata cejlońska świąteczna BIO 20 torebek ex. 40 g

ENGLISH TEA SHOP

Herbata cejlońska świąteczna BIO 20 torebek ex.

40 g
599,75 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027

Produkty marki DILMAH

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 12 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 94 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (20 tor.)

30 g
316,33 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store