Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Karmelowe, mleczne
WEDEL Czekolada mleczna o smaku panna cotta
Czekolada mleczna o smaku panna cotta WEDEL 287g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

WEDEL Czekolada mleczna o smaku panna cotta

287 g
WEDEL

Cena27,99 zł
97,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Dla wielbicieli słodkich deserów i kulinarnych podróży stworzono wyjątkową czekoladę o smaku Panna Cotta.
Duża tabliczka z pysznym nadzieniem zachęca i inspiruje, aby dzielić się nią z innymi, a jedna kostka czekolady jest niczym mały, pyszny deser.
Panna Cotta kusi słodyczą śmietanki i świeżością malin.

Cechy

dla Ciebie!

kakao z Ghany


WEDEL Czekolada mleczna o smaku panna cotta


Produkt dostępny
Dostępne warianty
WEDEL Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2110.00 kJ
25.1%
Wartość energetyczna (kcal)
505.00 kcal
25.3%
Tłuszcz (g)
29.00 g
41.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
56.00 g
21.5%
w tym cukry (g)
55.00 g
61.1%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
5.00 g
10.0%
Sól (g)
0.25 g
4.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.10.2025
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
97,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
287 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588017600
Cena za kg:
97,53 zł/kg
Waga:
287 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588017600

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

15,9 g 335 kJ/80 kcal 4,0%* 100 g 2110 kJ/505 kcal * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Opis produktu

Na co masz ochotę? Na panna cottę czy dużą czekoladę? Teraz już nie musisz wybierać, bo możesz mieć i jedno, i drugie! Wystarczy sięgnąć po tabliczkę Czekolady mlecznej o smaku deseru Panna Cotta, a poczujesz intensywną i nieposkromioną przyjemność. Czekolada Panna Cotta została zainspirowana oryginalnym deserem pochodzącym z północnych Włoch. Delikatne, śmietankowe nadzienie i intensywny w smaku mus malinowy oblaliśmy tradycyjną wedlowską czekoladą mleczną. Dzięki temu każda kosteczka czekolady jest jak przepyszny deser, który zapewnia wyjątkową przyjemność smaku. Co ciekawe, początkowo Panna Cotta miała prostokątny kształt - z przymrużeniem oka możemy więc powiedzieć, że dzięki wedlowskim czekoladnikom, deser wrócił do swoich słodkich korzeni. Wgryź się w kosteczki czekolady z nadzieniem o smaku włoskiego deseru! · Najwyższej jakości kakao · Oryginalna wedlowska czekolada mleczna · Śmietankowe nadzienie z musem malinowym · Duża tabliczka 287 g Dostępna jest również czekolada gorzka o smaku Panna Cotta.


O marce

Od 1851 roku Wedel dzieli się z nami bogactwem swoich receptur, dlatego każdego dnia możemy cieszyć się najgłębszą czekoladową przyjemnością. Wedel budzi dziecięcą radość.


Dodatkowe informacje

Postać chłopca na zebrze, autorstwa włoskiego artysty Leonetto Cappiello, towarzyszy wedlowskiej czekoladzie od niemal 100 lat. Zebra symbolizuje Ghanę, kraj pochodzenia wysokiej jakości ziaren kakao, które są źródłem intensywnie czekoladowego smaku. Uśmiechnięty chłopiec uosabia radość płynącą z jedzenia wedlowskiej czekolady. Pozwól, aby to uczucie udzieliło się również Tobie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna

Wariant o smaku panna cotta

Produkty z kategorii Karmelowe, mleczne

5.0
z 20 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Krówkowa 90 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Krówkowa

90 g
66,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
WEDEL Czekolada biała, karmelowa 80 g

WEDEL

Czekolada biała, karmelowa

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
5.0
z 41 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 100 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

100 g
73,50 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 39 opinii
KINDER Chocolate Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 150 g

KINDER Chocolate

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 18 opinii
MILKA Czekolada mleczna Joghurt 100 g

MILKA

Czekolada mleczna Joghurt

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 19 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt. 50 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt.

50 g
91,00 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WAWEL Mini czekolada o smaku Advocat 39 g

WAWEL

Mini czekolada o smaku Advocat

39 g
80,77 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 15 opinii
WAWEL Mini czekolada Krówkowa 39 g

WAWEL

Mini czekolada Krówkowa

39 g
80,77 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
MILKA Caramel Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym 100 g

MILKA Caramel

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 18 opinii
KITKAT Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku słony karmel 99 g

KITKAT

Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku słony karmel

99 g
116,06 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 19 opinii
FERRERO ROCHER Czekolada mleczna z orzechami laskowymi 90 g

FERRERO ROCHER

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi

90 g
133,22 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
NICK'S Czekolada mleczna z karmelem 75 g

NICK'S

Czekolada mleczna z karmelem

75 g
199,87 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.7
z 3 opinii
WEDEL Czekolada mleczna o smaku panna cotta 287 g

WEDEL

Czekolada mleczna o smaku panna cotta

287 g
97,53 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Krówkowa 245 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Krówkowa

245 g
69,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 62 opinii
WEDEL SuperMint Cukierki miętowe 90 g

WEDEL SuperMint

Cukierki miętowe

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store