Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Karmelowe, mleczne
WAWEL Czekolada nadziewana Krówkowa
Czekolada nadziewana Krówkowa WAWEL 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 20 opinii

WAWEL Czekolada nadziewana Krówkowa

90 g
WAWEL
Polska

Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
66,56 zł/kg
6,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (13% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
WAWEL Czekolada nadziewana Kasztanki
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2121.00 kJ
25.3%
Wartość energetyczna (kcal)
508.00 kcal
25.4%
Tłuszcz (g)
29.00 g
41.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
56.00 g
21.5%
w tym cukry (g)
49.00 g
54.4%
Białko (g)
5.00 g
10.0%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie połamana
27.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ smaczna
27.11.2025
0
0
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥👍️👍️👍️👍️🔥🔥🔥
17.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak , dobra cena
05.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Stefania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102028368
Cena za kg:
66,56 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102028368

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Wawel


Marka standaryzowana

MarkaWawel

Dodatkowe informacje

Więcej produktów kupisz na: slodkiwawel.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna nadziewana

Wariant Krówkowa

Produkty z kategorii Karmelowe, mleczne

5.0
z 20 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Krówkowa 90 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Krówkowa

90 g
66,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
WEDEL Czekolada biała, karmelowa 80 g

WEDEL

Czekolada biała, karmelowa

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
5.0
z 41 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 100 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

100 g
73,50 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 39 opinii
KINDER Chocolate Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 150 g

KINDER Chocolate

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 18 opinii
MILKA Czekolada mleczna Joghurt 100 g

MILKA

Czekolada mleczna Joghurt

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 19 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt. 50 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt.

50 g
91,00 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
WAWEL Mini czekolada o smaku Advocat 39 g

WAWEL

Mini czekolada o smaku Advocat

39 g
80,77 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 15 opinii
WAWEL Mini czekolada Krówkowa 39 g

WAWEL

Mini czekolada Krówkowa

39 g
80,77 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
MILKA Caramel Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym 100 g

MILKA Caramel

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym

100 g
76,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 18 opinii
KITKAT Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku słony karmel 99 g

KITKAT

Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku słony karmel

99 g
116,06 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 19 opinii
FERRERO ROCHER Czekolada mleczna z orzechami laskowymi 90 g

FERRERO ROCHER

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi

90 g
133,22 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
NICK'S Czekolada mleczna z karmelem 75 g

NICK'S

Czekolada mleczna z karmelem

75 g
199,87 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.7
z 3 opinii
WEDEL Czekolada mleczna o smaku panna cotta 287 g

WEDEL

Czekolada mleczna o smaku panna cotta

287 g
97,53 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Krówkowa 245 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Krówkowa

245 g
69,35 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WAWEL

4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 216 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store