Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Egzotyczne
KUBUŚ Napój o smaku brzoskwinia mandarynka
Napój o smaku brzoskwinia mandarynka KUBUŚ 200ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 37 opinii

KUBUŚ Napój o smaku brzoskwinia mandarynka

200 ml
KUBUŚ
Polska
1 szt.27 szt.

Cena2,15 zł
10,75 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dobry skład! Bez dodatku curu


Cechy

dobry skład!

bez dodatku cukru


KUBUŚ Napój o smaku brzoskwinia mandarynka


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
KUBUŚ Napój o smaku mango marakuja
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
92.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
22.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.10 g
2.0%
w tym cukry (g)
5.10 g
5.7%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
5%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety przyjechał soczek z innym Pokemonem zamiast Charmandera. Dziecko placze :(
10.08.2025
0
1
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Serhii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,75 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067411394
Cena za kg:
10,75 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067411394

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na wierzchu opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu. Spożyj bezpośrednio po otwarciu.


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Opis produktu

Dobry skład! Bez dodatku curu


O marce

Polska Marka


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru.

Zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój

Wariant smak brzoskwinia mandarynka

Produkty z kategorii Egzotyczne

4.9
z 77 opinii
TYMBARK Nektar Ananas 1 l

TYMBARK

Nektar Ananas

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
TYMBARK Owoce świata Mango Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Mango Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
KUBUŚ Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola 200 ml

KUBUŚ

Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola

200 ml
17,45 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
TYMBARK Owoce świata Żurawina Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Żurawina Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 31 opinii
KUBUŚ Napój o smaku mango marakuja 200 ml

KUBUŚ

Napój o smaku mango marakuja

200 ml
9,95 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 37 opinii
KUBUŚ Napój o smaku brzoskwinia mandarynka 200 ml

KUBUŚ

Napój o smaku brzoskwinia mandarynka

200 ml
10,75 zł/l
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku mango z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku mango z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 7 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku ananasa z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku ananasa z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku liczi z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku liczi z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 33 opinii
TYMBARK Owoce świata Limonka Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Limonka Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.6
z 28 opinii
TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Zielony banan Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 24 opinii
TYMBARK Owoce świata Granat Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Granat Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 16 opinii
NAURA Sok z granatu 750 ml

NAURA

Sok z granatu

750 ml
19,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 16 opinii
FORTUNA Nektar ananasowy 1 l

FORTUNA

Nektar ananasowy

1 l
5,49 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 61 opinii
TYMBARK Owoce świata Kaktus Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Kaktus Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 13 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój kokosowy z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój kokosowy z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.7
z 3 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój liczi z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój liczi z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 10 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój mango z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój mango z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + pomarańczowe warzywa jabłko marchew dynia po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store