Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Egzotyczne
TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy
Nawilżające chusteczki - NEUTROGENA. Delikatne chusteczki do oczyszczania twarzy.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 28 opinii

TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy

1 l
TYMBARK

Cena4,85 zł
4,85 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Linia Owoce Świata to propozycja dla osób, którzy szukają niepowtarzalnego, egzotycznego owocowego smaku.
Napók Kiwi może być znakomitym dodatkiem do drinków. Do każdego opakowania dołączona jest ulotka w przepisami na wyśmienite drinki.

Cechy

banan, jabłko, pomarańcza, cytryna, grejpfrut

bez konserwantów

smak inspirowany Brazylią


TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
93.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
22.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
68%
4
25%
3
7%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Za dużo sztucznych słodzików, wersja sprzed lat z samym cukrem była znacznie lepsza.
04.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Sok był zielony i pewnie z zielonych bananów - powinien być bardziej kwaśny i mniej słodki.
01.09.2025
0
1
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.02.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.12.2025
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.12.2025
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,85 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334005526
Cena za kg:
4,85 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334005526

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godz.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047


Przepisy

Banana Mañana Zmieszaj w shakerze: - 4 cl rumu, - 10 cl soku z cytryny, - 10 cl wermutu bianco. Całość przelej do szklanki i dopełnij Zielonym Bananem.


Informacje producenta

Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

MarkaTymbark

Podmarka

Podmarka Owoce Świata


Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój wieloowocowy

Wariant zielony banan


Opis produktu

Zielony Banan - gęsty jak tropikalny las deszczowy, dlatego tak łatwo zgubisz się w jego naturalnym smaku. Już jeden łyk sprawi, że poddasz się tropikalnej gorączce i przeniesiesz do miejsc, gdzie zawsze świeci słońce. Zielony Banan wciąga smakiem! Zielony Banan od Tymbarku idealnie sprawdza się również jako dodatek do drinków.

O marce

Tymbark Owoce Świata to idealna propozycja dla konsumentów, którzy szukają niepowtarzalnego, egzotycznego owocowego smaku. Wystarczy jeden łyk, aby poczuć prawdziwie egzotyczny klimat.

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce.

Produkty z kategorii Egzotyczne

4.9
z 77 opinii
TYMBARK Nektar Ananas 1 l

TYMBARK

Nektar Ananas

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 62 opinii
TYMBARK Owoce świata Mango Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Mango Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
KUBUŚ Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola 200 ml

KUBUŚ

Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola

200 ml
17,45 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 37 opinii
KUBUŚ Napój o smaku brzoskwinia mandarynka 200 ml

KUBUŚ

Napój o smaku brzoskwinia mandarynka

200 ml
10,75 zł/l
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 31 opinii
KUBUŚ Napój o smaku mango marakuja 200 ml

KUBUŚ

Napój o smaku mango marakuja

200 ml
9,95 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 40 opinii
TYMBARK Owoce świata Żurawina Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Żurawina Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku mango z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku mango z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku liczi z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku liczi z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 7 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku ananasa z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku ananasa z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.6
z 28 opinii
TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Zielony banan Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 24 opinii
TYMBARK Owoce świata Granat Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Granat Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 33 opinii
TYMBARK Owoce świata Limonka Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Limonka Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 16 opinii
NAURA Sok z granatu 750 ml

NAURA

Sok z granatu

750 ml
19,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 16 opinii
FORTUNA Nektar ananasowy 1 l

FORTUNA

Nektar ananasowy

1 l
5,49 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 61 opinii
TYMBARK Owoce świata Kaktus Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Kaktus Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 3 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój liczi z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój liczi z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 10 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój mango z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój mango z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 13 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój kokosowy z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój kokosowy z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 416 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 161 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 99 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store