Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Egzotyczne
NAURA Sok z granatu
Sok z granatu NAURA 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

NAURA Sok z granatu

750 ml
NAURA
Polska

Cena14,99 zł
19,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 13.08.2027
Tagi
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, polecam schłodzony.
30.07.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości, smaczny, zdrowy sok, wygodne opakowanie
04.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonały
22.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sok jest bardzo smaczny, zarówno w postaci naturalnej, jak i po dodaniu wody. Polecam!
14.11.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny, zdrowy sok, szklana butelka, wygodne opakowanie
08.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.03.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.06.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
MERKURY S.A.
Marka:
NAURA
EAN:
5902444122032
Cena za kg:
19,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
NAURA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MERKURY S.A.
EAN:
5902444122032

Produkty z kategorii Egzotyczne

4.9
z 77 opinii
TYMBARK Nektar Ananas 1 l

TYMBARK

Nektar Ananas

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 22 opinii
KUBUŚ Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola 200 ml

KUBUŚ

Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola

200 ml
17,45 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 62 opinii
TYMBARK Owoce świata Mango Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Mango Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 31 opinii
KUBUŚ Napój o smaku mango marakuja 200 ml

KUBUŚ

Napój o smaku mango marakuja

200 ml
9,95 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 37 opinii
KUBUŚ Napój o smaku brzoskwinia mandarynka 200 ml

KUBUŚ

Napój o smaku brzoskwinia mandarynka

200 ml
10,75 zł/l
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 7 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku ananasa z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku ananasa z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
FORTUNA Nektar ananasowy 1 l

FORTUNA

Nektar ananasowy

1 l
5,49 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 12 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku mango z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku mango z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 40 opinii
TYMBARK Owoce świata Żurawina Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Żurawina Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.6
z 28 opinii
TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Zielony banan Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
NAURA Sok z granatu 750 ml

NAURA

Sok z granatu

750 ml
19,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
TYMBARK Owoce świata Granat Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Granat Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 33 opinii
TYMBARK Owoce świata Limonka Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Limonka Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 12 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku liczi z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku liczi z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 61 opinii
TYMBARK Owoce świata Kaktus Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Kaktus Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój mango z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój mango z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.7
z 3 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój liczi z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój liczi z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 13 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój kokosowy z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój kokosowy z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026

Produkty marki NAURA

5.0
z 15 opinii
NAURA Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO 100 g

NAURA

Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO

100 g
71,90 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
4.7
z 6 opinii
NAURA Passata pomidorowa BIO 680 g

NAURA

Passata pomidorowa BIO

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028
5.0
z 3 opinii
NAURA Mąka orkiszowa pełnoziarnista (typ 2000) BIO 1 kg

NAURA

Mąka orkiszowa pełnoziarnista (typ 2000) BIO

1 kg
13,79 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store