Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Przekąski
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli
Chrup'us salami chips chilli SOKOŁÓW 25g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli

25 g
SOKOŁÓW
Polska

Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
259,60 zł/kg
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (6% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
07.03.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.06.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.08.2024
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
259,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
25 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562018527
Cena za kg:
259,60 zł/kg
Waga:
25 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562018527

Produkty z kategorii Przekąski

4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
SOKOŁÓW High protein salami chips crispy 25 g

SOKOŁÓW

High protein salami chips crispy

25 g
255,60 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
SOKOŁÓW High protein mini snacki wędzone 60g 60 g

SOKOŁÓW

High protein mini snacki wędzone 60g

60 g
129,83 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Cheddar 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Cheddar

95 g
85,79 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.6
z 10 opinii
Nowość
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Barbecue 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Barbecue

95 g
77,37 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory

95 g
82,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
JACK LINK'S Ham Snack 25 g

JACK LINK'S

Ham Snack

25 g
454,00 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 15 opinii
ARGAL Fuet mini snack 50 g

ARGAL

Fuet mini snack

50 g
139,80 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ARGAL Chorizo sticks 150 g

ARGAL

Chorizo sticks

150 g
104,60 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.7
z 12 opinii
ARGAL chorizo mini snack 50 g

ARGAL

chorizo mini snack

50 g
167,80 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
ARGAL Pałeczki Fuet 150 g

ARGAL

Pałeczki Fuet

150 g
119,93 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 655 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 309 opinii
SOKOŁÓW Polędwica łososiowa 90 g

SOKOŁÓW

Polędwica łososiowa

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store