Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Korzeniowe
Koper włoski
FRISCO ORGANIC Koper włoski BIO
Koper włoski BIO FRISCO ORGANIC 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 56 opinii

FRISCO ORGANIC Koper włoski BIO

500 g
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena16,99 zł
33,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
56 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
0%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Duża bulwa kopru włoskiego, świeża i smaczna.
12.03.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość.
07.02.2024
0
0
Lana
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość 👍
12.01.2024
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bulwy były obślizgłe i brązowe. Zaczął się proces gnilny, opisałem wraz ze zdjęciami to w reklamacji.
18.08.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie najważniejsze, że jest to produkt bio. Wygląda apetycznie, smakuje świeżo.
29.03.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży i jędrny
21.03.2023
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak na bio przystało,mały koperek ,świeży,dobry
07.09.2022
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry ale wolę większe okazy kopru
18.07.2022
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie zapewnia świeżość produktu.
22.05.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowo dorodny
22.04.2022
0
0
bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Są świeże, wytrzymują długo i smakują tak dobrze. Zioła to samo zdrowie, mnóstwo cennych składników. Bez obaw, zioła dobrze zabezpieczono do wysyłki.
20.04.2022
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromatyczne świeże warzywo.
11.04.2022
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla amatorów anyżkowego smaku i zapachu. Urozmaicenie zimowego zestawu warzyw.
14.01.2022
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Podsumowując, to zioła z Frisco są najlepsze. Najlepsze opakowanie ziół jak dla mnie. Mam porównanie z innymi i te zioła są najlepsze.
18.12.2021
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, ale trochę za duży, trudny w obróbce i sporo trzeba odrzucić zbyt twardych części.
02.12.2021
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, aromatyczny, chociaż nie wszyscy lubią jego anyżkowy zapach i smak. Podaję lekko przesmażone cienkie plasterki do krewetek i ryb.
12.05.2021
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny i aromatyczny. Oczywiście dla amatorów, bo nie każdy lubi anyżkowy smak i zapach. My jemy z krewetkami.
09.04.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
1222526721545
Cena za kg:
33,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
1222526721545

Produkty z kategorii Koper włoski

4.9
z 103 opinii
FRISCO FRESH Koper włoski fennel 1-3 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Koper włoski fennel 1-3 szt. (480g-720g)

~600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Koper włoski BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Koper włoski BIO

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 142 opinii

19% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

17% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

16% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 365 opinii

56% taniej

FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 266 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,49 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
53,81 zł/kg
friscontowa cena
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.6
z 376 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
9,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
43,98 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.6
z 338 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory gałązka BIO 4-5szt. (400g-600g)

~500 g
39,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.2
z 198 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory okrągłe BIO 4-6szt. (400g-600g)

~500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store