Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady mleczne
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna
Czekolada klasyczna mleczna WEDEL 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 167 opinii

WEDEL Czekolada klasyczna mleczna

90 g
WEDEL

Cena5,99 zł
66,56 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Są tu fani pełnych czekolad mlecznych? Ręka do góry (oczywiście, jeśli akurat nie jesteście zajęci przełamywaniem tabliczki)! Mamy dla Was podpowiedź! Rozsmakujcie się w wedlowskiej klasycznej i poczujcie radość, która płynie z delektowania się każdą kosteczką. Jeśli choć raz spróbowałeś czekolady Mlecznej Klasycznej, to wiesz, że obłędnie rozpływa się w ustach, gwarantując niezwykle przyjemne doświadczenia smaku. Jej sekretem są doskonałe proporcje między słodkim mlekiem a aromatycznym kakao. Spróbuj aksamitnej czekolady! · Najwyższej jakości kakao · Oryginalna wedlowska czekolada mleczna · Kruche kosteczki, które rozpływają się w ustach · 90-gramowa tabliczka czekolady


Cechy

pełnia przyjemności

kakao z Ghany


WEDEL Czekolada klasyczna mleczna


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.05.2027
Dostępne warianty
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64%
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2216.00 kJ
26.4%
Wartość energetyczna (kcal)
530.00 kcal
26.5%
Tłuszcz (g)
30.00 g
42.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
19.00 g
95.0%
Węglowodany (g)
58.00 g
22.3%
w tym cukry (g)
57.00 g
63.3%
Błonnik (g)
2.50 g
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Sól (g)
0.25 g
4.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
167 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
15.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
04.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
słodka mleczna czekolada
28.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Potrzebuje do ciasta
13.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, choć ma kiepski skład
23.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Czekolada jest smaczna i kremowa, choć nieco brakuje jej intensywności, dlatego oceniam ją na 4 gwiazdki.
04.06.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588018775
Cena za kg:
66,56 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588018775

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Opis produktu

Są tu fani pełnych czekolad mlecznych? Ręka do góry (oczywiście, jeśli akurat nie jesteście zajęci przełamywaniem tabliczki)! Mamy dla Was podpowiedź! Rozsmakujcie się w wedlowskiej klasycznej i poczujcie radość, która płynie z delektowania się każdą kosteczką. Jeśli choć raz spróbowałeś czekolady Mlecznej Klasycznej, to wiesz, że obłędnie rozpływa się w ustach, gwarantując niezwykle przyjemne doświadczenia smaku. Jej sekretem są doskonałe proporcje między słodkim mlekiem a aromatycznym kakao. Spróbuj aksamitnej czekolady! · Najwyższej jakości kakao · Oryginalna wedlowska czekolada mleczna · Kruche kosteczki, które rozpływają się w ustach · 90-gramowa tabliczka czekolady


O marce


Dodatkowe informacje

Postać Chłopca na zebrze, autorstwa włoskiego artysty Leonetto Cappiello, towarzyszy wedlowskiej czekoladzie od niemal 100 lat. Zebra symbolizuje Ghanę, kraj pochodzenia wysokiej jakości ziaren kakao, które są źródłem intensywnie czekoladowego smaku. Uśmiechnięty chłopiec uosabia radość płynącą z jedzenia wedlowskiej czekolady. Pozwól, aby to uczucie udzieliło się również Tobie.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna

Wariant klasyczna

Produkty z kategorii Czekolady mleczne

4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 58 opinii
WEDEL Czekolada mocno mleczna 80 g

WEDEL

Czekolada mocno mleczna

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2027
4.9
z 25 opinii
SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 10 opinii

20% taniej

WEDEL Czekolada mleczna 220 g

WEDEL

Czekolada mleczna

220 g
72,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 11 opinii
VALOR Czekolada mleczna bez dodatku cukru (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada mleczna bez dodatku cukru (bezglutenowa)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
VALOR Czekolada mleczna bezglutenowa bez laktozy 100 g

VALOR

Czekolada mleczna bezglutenowa bez laktozy

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 177 opinii
MILKA Czekolada mleczna Alpine Milk 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Alpine Milk

90 g
83,89 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.9
z 46 opinii
MILKA Czekolada mleczna Happy Cows 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Happy Cows

90 g
83,89 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
4.7
z 26 opinii
SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO

100 g
153,50 zł/kg
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 9 opinii
SOLE Czekolada mleczna BIO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna BIO

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.7
z 13 opinii
WAWEL Czekolada mleczna bez dodatku cukru 80 g

WAWEL

Czekolada mleczna bez dodatku cukru

80 g
141,13 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 8 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z orzechami 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z orzechami

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 2 opinii
MARABOU Czekolada mleczna Daim 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna Daim

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TRAPA Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
5.0
z 2 opinii
TRAPA Czekolada mleczna ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 1 opinii
TORRAS Czekolada mleczna z migdałami ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią

125 g
143,92 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.7
z 10 opinii
WAWEL Czekolada wegańska z nutą orzecha laskowego 90 g

WAWEL

Czekolada wegańska z nutą orzecha laskowego

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.0
z 1 opinii
MARABOU Czekolada mlecza Oreo 170 g

MARABOU

Czekolada mlecza Oreo

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BENJAMISSIMO Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa 60 g

BENJAMISSIMO

Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa

60 g
323,17 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka

Produkty marki WEDEL

5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 77 opinii
WEDEL Czekolada biała 80 g

WEDEL

Czekolada biała

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 157 opinii
WEDEL Gorzka czekolada o smaku espresso 100 g

WEDEL

Gorzka czekolada o smaku espresso

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 68 opinii
WEDEL Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym 100 g

WEDEL

Czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym

100 g
59,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 46 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store