Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady mleczne
WAWEL Czekolada mleczna bez dodatku cukru
Czekolada mleczna bez dodatku cukru WAWEL 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 13 opinii

WAWEL Czekolada mleczna bez dodatku cukru

80 g
WAWEL
Polska

Cena11,29 zł
141,13 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

100 % przyjemności

bez aromatów


WAWEL Czekolada mleczna bez dodatku cukru


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2027
Dostępne warianty
WAWEL Czekolada gorzka bez dodatku cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2111.00 kJ
25.1%
Wartość energetyczna (kcal)
510.00 kcal
25.5%
Tłuszcz (g)
38.00 g
54.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
23.00 g
115.0%
Węglowodany (g)
50.00 g
19.2%
w tym cukry (g)
9.30 g
10.3%
w tym poliole (g)
40.00 g
w tym skrobia (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
2.40 g
Białko (g)
6.80 g
13.6%
Sól (g)
0.21 g
3.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
69%
4
31%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️To jest czekolada dla męża.Lubi hą
19.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.03.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
141,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102030279
Cena za kg:
141,13 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102030279

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Informacje producenta

Marka

Wawel


Marka standaryzowana

MarkaWawel

Oświadczenia żywieniowe

Czekolada mleczna bez dodatku cukru. Czekolada zawiera naturalnie występujące cukry.


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada mleczna

Wariant bez dodatku cukru

Produkty z kategorii Czekolady mleczne

5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,15 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 25 opinii
SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru ze stewią KETO

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 58 opinii
WEDEL Czekolada mocno mleczna 80 g

WEDEL

Czekolada mocno mleczna

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2027
4.9
z 10 opinii

20% taniej

WEDEL Czekolada mleczna 220 g

WEDEL

Czekolada mleczna

220 g
72,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
5.0
z 11 opinii
VALOR Czekolada mleczna bez dodatku cukru (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada mleczna bez dodatku cukru (bezglutenowa)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
VALOR Czekolada mleczna bezglutenowa bez laktozy 100 g

VALOR

Czekolada mleczna bezglutenowa bez laktozy

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 177 opinii
MILKA Czekolada mleczna Alpine Milk 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Alpine Milk

90 g
83,89 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
4.9
z 46 opinii
MILKA Czekolada mleczna Happy Cows 90 g

MILKA

Czekolada mleczna Happy Cows

90 g
83,89 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
4.7
z 26 opinii
SOLE Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna bez dodatku cukru słony karmel ze stewią KETO

100 g
153,50 zł/kg
Cena15,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 9 opinii
SOLE Czekolada mleczna BIO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna BIO

100 g
179,90 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 34 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna alpejska 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna alpejska

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.7
z 13 opinii
WAWEL Czekolada mleczna bez dodatku cukru 80 g

WAWEL

Czekolada mleczna bez dodatku cukru

80 g
141,13 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 8 opinii
MARABOU Czekolada mleczna z orzechami 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna z orzechami

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 2 opinii
MARABOU Czekolada mleczna Daim 170 g

MARABOU

Czekolada mleczna Daim

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
TRAPA Czekolada mleczna ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 4 opinii
TRAPA Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru 75 g

TRAPA

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią bez dodatku cukru

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
5.0
z 1 opinii
TORRAS Czekolada mleczna z migdałami ze stewią 125 g

TORRAS

Czekolada mleczna z migdałami ze stewią

125 g
143,92 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.7
z 10 opinii
WAWEL Czekolada wegańska z nutą orzecha laskowego 90 g

WAWEL

Czekolada wegańska z nutą orzecha laskowego

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.0
z 1 opinii
MARABOU Czekolada mlecza Oreo 170 g

MARABOU

Czekolada mlecza Oreo

170 g
111,71 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BENJAMISSIMO Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa 60 g

BENJAMISSIMO

Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa

60 g
323,17 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka

Produkty marki WAWEL

4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store