Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Ekspresowa
Klasyczna
DILMAH Herbata zielona 100 torebek ex.
Herbata zielona 100 torebek ex. DILMAH 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 36 opinii

DILMAH Herbata zielona 100 torebek ex.

150 g
DILMAH
Sri Lanka

Cena19,99 zł
133,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zielona herbata to napój orzeźwiający i delikatny o łagodnym ziołowym posmaku.


DILMAH Herbata zielona 100 torebek ex.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Dostępne warianty
DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.05.2026
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
133,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
Marka:
DILMAH
EAN:
9312631143676
Cena za kg:
133,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
DILMAH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOURMET FOODS DILMAH
EAN:
9312631143676

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto 150 g (100 x 1.5 g)


Informacje producenta

Marka

Dilmah


Marka standaryzowana

MarkaDilmah

Opis produktu

Zielona herbata to napój orzeźwiający i delikatny o łagodnym ziołowym posmaku.


O marce

Dilmah to firma etyczna, zaangażowana w działania społeczne i ekologiczne (więcej na: www.dilmah.pl).


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czysta zielona herbata

Produkty z kategorii Klasyczna

4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 19 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 48 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

48 g
145,63 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 11 opinii
CLIPPER Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata zielona BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
319,75 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
14,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 16 opinii
TEEKANNE Herbata zielona (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 36 opinii
DILMAH Herbata zielona 100 torebek ex. 150 g

DILMAH

Herbata zielona 100 torebek ex.

150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbata zielona (20 tor.) 28 g

LIPTON

Herbata zielona (20 tor.)

28 g
392,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 17 opinii
TETLEY Herbata zielona CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata zielona CLASSIC (25 tor.)

38 g
149,74 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.5
z 8 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Herbata zielona 20 torebek (saszetki)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
UJINOTSUYU Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki) 20 g

UJINOTSUYU

Herbata japońska Sencha 10 torebek (piramidki)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DILMAH

5.0
z 32 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.) 200 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (100 tor.)

200 g
144,95 zł/kg
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 14 opinii
Nowość
DILMAH Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z trawą cytrynową i cytryną (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 19 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem gruszki i pomarańczy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 22 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jabłka, cynamonu i wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex. 45 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu 30 torebek ex.

45 g
177,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 26 opinii
DILMAH Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z miętą marokańską (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 14 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem jagód i aromatem wanilli (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.5
z 2 opinii
DILMAH Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta) 125 g

DILMAH

Herbata zielona z kwiatami jaśminu (liściasta)

125 g
127,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
18,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 10 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z aromatem pigwy (20 tor.)

30 g
266,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 19 opinii
DILMAH Herbata zielona SENCHA (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona SENCHA (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 9 opinii

20% taniej

DILMAH Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.) 150 g

DILMAH

Herbata zielona z płatkami jaśminu (100 tor.)

150 g
133,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata zielona CEYLON GREEN TEA (20 piramidek)

40 g
324,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store