Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Jaśminowy
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g)
Szpinak mrożony Oerlemans to szybka baza do smacznych i pożywnych posiłków.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 106 opinii

KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g)

2.4 kg
KUPIEC
Kambodża
1 szt.6 szt.

Cena47,94 zł
19,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ryż jaśminowy Kupiec 4x100 g to pochodząca z Tajlandii odmiana ryżu długoziarnistego. Wyróżnia się subtelnym jaśminowym aromatem i śnieżnobiałym kolorem. Wywiera korzystny wpływ na zdrowie – zawiera potas oraz witaminy z grupy B. Jest polecany osobom cierpiącym na nadciśnienie, osobom starszym oraz podejmującym wzmożony wysiłek umysłowy, narażonym na długotrwały stres.

Ryż idealny do potraw warzywnych, z mięsem oraz na słodko. Ryż jaśminowy nie jest polecany do risotto i puddingów, ponieważ jego ziarna po ugotowaniu są bardzo miękkie. Stanowi podstawę kuchni tajskiej.

Smaczne dania z ryżem jaśminowym:

  • Potrawka z kurczaka po tajsku z ryżem jaśminowym
  • Racuchy z ryżem jaśminowym
  • Pomarańczowa kaczka na ryżu jaśminowym

KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1481.00 kJ
17.6%
Wartość energetyczna (kcal)
349.00 kcal
17.5%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
78.90 g
30.3%
w tym cukry (g)
0.20 g
0.2%
Błonnik (g)
2.40 g
Białko (g)
6.70 g
13.4%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2.4 kg
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5906747170622
Cena za kg:
19,98 zł/kg
Waga:
2.4 kg
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5906747170622

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

czas gotowania 15 minut Sposób przygotowania: Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku. Dodać szczyptę soli. Gotować pod przykryciem. Wyjąć, odsączyć i rozciąć torebkę.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja 50 g dostarcza: energia 742 kJ 175 kcal 9%* w 100 g: 1481 kJ/349 kcal % RWS* Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu. 1 torebka = 100 g * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Przepisy

Zupa orientalna Rozgrzewająca zupa, idealna na chłodne dni. Składniki dla 2 osób: - 100 g ryżu jaśminowego Kupiec - 1 pierś z kurczaka - 1 marchewka - 1 papryka chili lub zwykła czerwona - 1 mały por - 1 mała czerwona cebula - 5 dag grzybów mun - korzeń imbiru - 1 łyżeczka sosu sojowego - 1 litr bulionu warzywnego - olej do smażenia - przyprawy do smaku: sól, pieprz Przygotowanie: Ryż ugotować wg przepisu na opakowaniu. Kurczaka umyć i pokroić w cienkie paski. Grzyby moczyć w gorącej wodzie przez ok. 20 min, a następnie pokroić je w cienkie paski. Warzywa umyć. Marchew obrać i pokroić w słupki. Por i cebulę pokroić w cienkie krążki. Chili pokroić w cienkie paski. W wersji mniej pikantnej można wymiennie zastosować czerwoną paprykę. 1 cm korzenia imbiru zetrzeć na drobnej tarce. Na rozgrzany olej wrzucić kurczaka i smażyć przez chwilę, pod koniec dodać sos sojowy. W innym naczyniu krótko podsmażyć warzywa wraz z imbirem. Do gotującego się bulionu dodać usmażonego kurczaka, warzywa i pokrojone grzyby mun, po czym gotować ok. 10 min. Doprawić do smaku i podawać z ryżem.


Informacje producenta

Opis produktu

Ryż Jaśminowy to specjalna odmiana ryżu długoziarnistego. Swoją wyjątkowość zawdzięcza specyficznemu zapachowi, przypominającemu woń kwiatu krzewu jaśminowego. Ugotowany odznacza się często białym kolorem. Jest doskonałym uzupełnieniem potraw mięsnych oraz dań z ryżem podawanym na słodko. Warto spożywać Ryż Jaśminowy, gdyż: zawiera dużo białka, niewiele tłuszczu; jest źródłem fosforu, potasu i witamin z grupy B; jest dobrym źródłem węglowodanów, wśród których przeważa skrobia; jest bardzo aromatyczny - zawiera błonnik; po ugotowaniu jego ziarna są lekkie i sypkie; jest niskokaloryczny i nie zawiera cholesterolu; posiada niski indeks glikemiczny.

Cechy

nr 1 w Polsce!*
*Kupiec za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska, sprzedaż w kilogramach w okresie IV 2013 - III 2014 w kategorii Ryż Jaśminowy.


Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

Marka:Kupiec


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce.

Produkty z kategorii Jaśminowy

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 16 opinii

22% taniej

BIO PLANET Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 106 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 25 opinii
SONKO Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
4.9
z 17 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż jaśminowy (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż jaśminowy (4x125g)

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.9
z 64 opinii
BRITTA Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 49 opinii
KRESTO HoReCa Ryż jaśminowy XXL 2 kg

KRESTO HoReCa

Ryż jaśminowy XXL

2 kg
9,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
4.9
z 24 opinii
ORIENT GOURMET Ryż jaśminowy długoziarnisty 1 kg

ORIENT GOURMET

Ryż jaśminowy długoziarnisty

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

Produkty marki KUPIEC

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 106 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 69 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 123 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Kasza manna 400 g

KUPIEC

Kasza manna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
KUPIEC Kasza manna błyskawiczna 400 g

KUPIEC

Kasza manna błyskawiczna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
KUPIEC Kasza jaglana 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store