Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Jaśminowy
KRESTO HoReCa Ryż jaśminowy XXL
Ryż jaśminowy XXL HoReCa KRESTO 2.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 49 opinii

KRESTO HoReCa Ryż jaśminowy XXL

2 kg
KRESTO
Wietnam

Cena19,99 zł
9,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 08.04.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
ok ok ok ok
28.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Plus za to, że są w dużej torbie, a nie dzielone
20.04.2026
0
0
JK
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry i wydajny ryż
27.12.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
wspaniały ryż, biorę go już drugi raz i będę brała też w przyszłości, duża paczka za niewielką cenę
19.08.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Andrei
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 kg
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451106971
Cena za kg:
9,99 zł/kg
Waga:
2 kg
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451106971

Produkty z kategorii Jaśminowy

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 16 opinii

22% taniej

BIO PLANET Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 25 opinii
SONKO Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
4.9
z 64 opinii
BRITTA Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
4.9
z 17 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż jaśminowy (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż jaśminowy (4x125g)

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
5.0
z 49 opinii
KRESTO HoReCa Ryż jaśminowy XXL 2 kg

KRESTO HoReCa

Ryż jaśminowy XXL

2 kg
9,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
4.9
z 24 opinii
ORIENT GOURMET Ryż jaśminowy długoziarnisty 1 kg

ORIENT GOURMET

Ryż jaśminowy długoziarnisty

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 42 opinii
KRESTO Sezam 200 g

KRESTO

Sezam

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store