Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Jaśminowy
SONKO Ryż jaśminowy (4x100g)
Ryż jaśminowy (4x100g) SONKO 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 25 opinii

SONKO Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
SONKO
Wietnam

Cena7,49 zł
18,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ryż jaśminowy marki Risana to najwyższej jakości odmiana ryżu długoziarnistego. Wyróżnia się śnieżnobiałym kolorem, delikatnym, słodkim aromatem kwiatów jaśminowych i lekko orzechowym posmakiem. Ryż nie posiada dodatku soli.

Ryż jaśminowy jest podstawą kuchni azjatyckiej. Ugotowane ziarenka są miękkie i delikatnie kleiste. Rewelacyjnie smakuje przyrządzany zarówno na słono, ostro czy słodko. Fenomenalnie uzupełnia dania warzywne i mięsne.

Z wykorzystaniem ryżu jaśminowego Risana można przygotować najróższniejsze potrawy:

  • Risotto
  • Mini gołąbki z ryżem jaśminowym
  • Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem jaśminowym

Cechy

nr 1 w Polsce*

*Liderem wśród produktów markowych w segmencie ryżu w Polsce jest Sonko (AC Nielsen, VIII 2019 r.)


SONKO Ryż jaśminowy (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.07.2027
Dostępne warianty
SONKO Ryż Basmati (4x100g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1529.00 kJ
18.2%
Wartość energetyczna (kcal)
360.00 kcal
18.0%
Tłuszcz (g)
1.00 g
1.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
79.20 g
30.5%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Błonnik (g)
0.80 g
Białko (g)
8.20 g
16.4%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię potrawy z ryżem ten smak jest super
01.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️💯
31.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakosc
26.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Lina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.11.2025
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
SONKO
Marka:
SONKO
EAN:
5902180150603
Cena za kg:
18,72 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
SONKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SONKO
EAN:
5902180150603

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Ilość wody w garnku dobrać tak, by woreczek był cały zanurzony. Wodę zagotować. Woreczek włożyć do wrzątku. Wodę można lekko posolić. Gotować pod przykryciem około 12 minut. W zależności od preferowanej konsystencji ryżu czas gotowania można wydłużyć lub skrócić. Wyjąć woreczek, przepłukać w ziemnej wodzie, odsączyć, rozerwać woreczek wzdłuż drobnej perforacji i wysypać ryż na talerz.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Ilość wody w garnku dobrać tak, by woreczek był cały zanurzony. Wodę zagotować. Woreczek włożyć do wrzątku. Wodę można lekko posolić. Gotować pod przykryciem około 12 minut. W zależności od preferowanej konsystencji ryżu czas gotowania można wydłużyć lub skrócić. Wyjąć woreczek, przepłukać w ziemnej wodzie, odsączyć, rozerwać woreczek wzdłuż drobnej perforacji i wysypać ryż na talerz.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu.


Informacje producenta

Marka

Sonko


Marka standaryzowana

MarkaSonko

Opis produktu

Ryż jaśminowy pochodzi z Półwyspu Indochińskiego. Charakteryzuje się delikatnym aromatem, przypominającym zapach kwiatów jaśminowych. Ma białe, delikatne i smukłe ziarna. Ryż jaśminowy posiada niską zawartość tłuszczu i nie zawiera cukrów.


O marce

Spróbuj również: Sonko Ryż Biały okrągły Sonko Ryż naturalny Sonko Ryż czarny jaśminowy


Oświadczenia żywieniowe

Ryż jaśminowy posiada niską zawartość tłuszczu i nie zawiera cukrów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ryż jaśminowy

Produkty z kategorii Jaśminowy

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 16 opinii

22% taniej

BIO PLANET Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
BRITTA Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
4.9
z 25 opinii
SONKO Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 49 opinii
KRESTO HoReCa Ryż jaśminowy XXL 2 kg

KRESTO HoReCa

Ryż jaśminowy XXL

2 kg
9,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
4.9
z 17 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż jaśminowy (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż jaśminowy (4x125g)

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.9
z 24 opinii
ORIENT GOURMET Ryż jaśminowy długoziarnisty 1 kg

ORIENT GOURMET

Ryż jaśminowy długoziarnisty

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

Produkty marki SONKO

4.9
z 85 opinii
SONKO Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe)

130 g
34,23 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 85 opinii
SONKO Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe)

130 g
36,54 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
5.0
z 159 opinii
SONKO Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe)

130 g
33,77 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 97 opinii
SONKO Wafle ryżowe ze słonecznikiem (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe ze słonecznikiem (bezglutenowe)

130 g
36,54 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 75 opinii
SONKO Ryż Basmati (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż Basmati (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 30 opinii
SONKO Ryż parboiled (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 66 opinii
SONKO Ryż biały (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
4.9
z 241 opinii
SONKO Pieczywo lekkie żytnie 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie żytnie

170 g
33,24 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 120 opinii
SONKO Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią

170 g
32,88 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 193 opinii
SONKO Pieczywo lekkie razowe 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie razowe

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 130 opinii
SONKO Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe) 65 g

SONKO

Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe)

65 g
80,77 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 75 opinii
SONKO KIDS Wafle ryżowo-kukurydziane w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe) 65 g

SONKO

KIDS Wafle ryżowo-kukurydziane w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe)

65 g
76,77 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 19 opinii
SONKO Ryż biały 1 kg

SONKO

Ryż biały

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.9
z 18 opinii
SONKO Maca tradycyjna 200 g

SONKO

Maca tradycyjna

200 g
39,75 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
SONKO Wafle 7 ziaren z dzikim ryżem (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle 7 ziaren z dzikim ryżem (bezglutenowe)

130 g
35,31 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 2 opinii
SONKO Ryż 3 kolory (w torebce 2x100g) 200 g

SONKO

Ryż 3 kolory (w torebce 2x100g)

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store