Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Biały
Parboiled
SONKO Ryż parboiled (4x100g)
Herbatka dla kobiet karmiących - Hipp
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

SONKO Ryż parboiled (4x100g)

400 g
SONKO
UE/Poza UE

Cena5,99 zł
14,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ryż parboiled Risana to specjalna odmiana, która wyróżnia się szybkim czasem przygotowania oraz świetnym smakiem. Podczas obróbki termicznej używa się pary, dzięki czemu składniki zawarte w osłonce przedostają się do wnętrza ziarenek. Ten rodzaj ryżu nie klei się, jest sypki.

Ryż parboiled Risana to pomysł na wiele rodzajów dań. Można podawać z sosem, czy mięsem ,a także do różnego rodzaju zup. Z jego pomocą stworzysz przepyszne gołąbki. Dużą zaletą jest krótki czas gotowania – wystarczy 12 minut.

Ryż parboiled Risana – cechy produktu:

  • Specjalny rodzaj obródki
  • Jest sypki
  • Uniwersalny, do różnych dań

Cechy

naturalnie bezglutenowy

idealny do dań wege

czas gotowania 13 min


SONKO Ryż parboiled (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.12.2027
Dostępne warianty
SONKO Ryż biały (4x100g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1523.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
359.00 kcal
18.0%
Tłuszcz (g)
1.00 g
1.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
79.00 g
30.4%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
7.80 g
15.6%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Maryla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Lina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Mirena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
SONKO
Marka:
SONKO
EAN:
5902180040102
Cena za kg:
14,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
SONKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SONKO
EAN:
5902180040102

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować w woreczku(Od temperatury otoczenia):

Ilość wody w garnku dobrać tak, by woreczek był cały zanurzony. Wodę zagotować. Woreczek włożyć do wrzątku. Wodę można lekko posolić. Gotować pod przykryciem około 13 minut. W zależności od preferowanej konsystencji ryżu czas gotowania można wydłużyć lub skrócić. Wyjąć woreczek, przepłukać w zimnej wodzie, odsączyć, rozerwać woreczek wzdłuż drobnej perforacji i wysypać ryż na talerz.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data, numer partii, kraj pochodzenia - podane na spodzie opakowania.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Ilość wody w garnku dobrać tak, by woreczek był cały zanurzony. Wodę zagotować. Woreczek włożyć do wrzątku. Wodę można lekko posolić. Gotować pod przykryciem około 12 minut. W zależności od preferowanej konsystencji ryżu czas gotowania można wydłużyć lub skrócić. Wyjąć woreczek, przepłukać w zimnej wodzie, odsączyć, rozerwać woreczek wzdłuż drobnej perforacji i wysypać ryż na talerz.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 100 g


Informacje producenta

Marka

Sonko


Marka standaryzowana

MarkaSonko

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Ryż parboiled to ryż biały poddany specjalnemu procesowi działania pary wodnej. Parbolizacja powoduje przenikanie składników odżywczych z okrywy ziarna do jego wnętrza. Ziarna nigdy się nie kleją. Ryż parboiled posiada niską zawartość tłuszczu i cukrów.


O marce

Nr 1 w Polsce* Na ryżu znamy się najlepiej! *Sonko Sp. z o.o. za NielsenIQ, Panek Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), Sprzedaż wartościowa w PLN, wolumenowa w kg oraz ilościowa w sztukach w okresie 9 tydzień 2011 - 8 tydzień 2023 w kategorii: Ryż (z wyłączeniem produktów własnych sieci detalicznych) Spróbuj również: Sonko Ryż naturalny Sonko Ryż biały Sonko Ryż amerykański


Oświadczenia żywieniowe

Ryż parboiled posiada niską zawartość tłuszczu i cukrów.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ryż parboiled

Produkty z kategorii Biały

5.0
z 68 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 30 opinii
SONKO Ryż parboiled (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 23 opinii
BRITTA Ryż parboiled (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
13,72 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 50 opinii
BRITTA Ryż parboiled 1 kg

BRITTA

Ryż parboiled

1 kg
9,49 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 23 opinii
SARITA Ryż biały parboiled (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały parboiled (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki SONKO

4.9
z 130 opinii
SONKO Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe) 65 g

SONKO

Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe)

65 g
80,77 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
5.0
z 75 opinii
SONKO Ryż Basmati (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż Basmati (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 66 opinii
SONKO Ryż biały (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
4.9
z 25 opinii
SONKO Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 159 opinii
SONKO Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe)

130 g
33,77 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 85 opinii
SONKO Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe)

130 g
34,23 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 85 opinii
SONKO Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe)

130 g
36,54 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 97 opinii
SONKO Wafle ryżowe ze słonecznikiem (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe ze słonecznikiem (bezglutenowe)

130 g
36,54 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 75 opinii
SONKO KIDS Wafle ryżowo-kukurydziane w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe) 65 g

SONKO

KIDS Wafle ryżowo-kukurydziane w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe)

65 g
76,77 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 241 opinii
SONKO Pieczywo lekkie żytnie 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie żytnie

170 g
33,24 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 193 opinii
SONKO Pieczywo lekkie razowe 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie razowe

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 120 opinii
SONKO Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią

170 g
32,88 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 19 opinii
SONKO Ryż biały 1 kg

SONKO

Ryż biały

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.9
z 18 opinii
SONKO Maca tradycyjna 200 g

SONKO

Maca tradycyjna

200 g
39,75 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
SONKO Wafle 7 ziaren z dzikim ryżem (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle 7 ziaren z dzikim ryżem (bezglutenowe)

130 g
35,31 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 2 opinii
SONKO Ryż 3 kolory (w torebce 2x100g) 200 g

SONKO

Ryż 3 kolory (w torebce 2x100g)

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store