Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Jajeczny
LUBELLA Jajeczna Makaron krajaneczka
Makaron krajaneczka Jajeczna LUBELLA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 51 opinii

LUBELLA Jajeczna Makaron krajaneczka

250 g
LUBELLA
Polska
1 szt.18 szt.

Cena3,99 zł
15,96 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dzięki tradycyjnej recepturze znanej już od 1881 roku, makarony Lubella są jednymi z najchętniej wybieranych przez Polaków. Makaron domowa krajaneczka nadaje się doskonale do domowej zupy, a także niektórych sałatek, zapiekanek i dań na słodko, które przypadną do gustu tym najbardziej wybrednym smakoszom. Został wyprodukowany z najwyższej jakości mąki z wyselekcjonowanej pszenicy oraz jaj. Ma lekko żółtawy, naturalny kolor oraz delikatny, pyszny smak. Ze względu na tradycyjne metody wyrabiania makaronu i jego suszenia Lubella Domowa krajaneczka jest w efekcie pulchna, miękka i rozpływa się w ustach.


Cechy

ulepszona receptura

czas gotowania: 4 minuty


LUBELLA Jajeczna Makaron krajaneczka


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Dostępne warianty
LUBELLA Jajeczna Makaron krajanka
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
689.00 kJ
8.2%
Wartość energetyczna (kcal)
163.00 kcal
8.2%
Tłuszcz (g)
1.20 g
1.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
31.00 g
11.9%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
51 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
odpowiada mi
29.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Makaron ok, chociaż wolę z innych firm
02.05.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smakuje całej rodzinie, kupuję wielokrotnir
25.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049011119
Cena za kg:
15,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049011119

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Jak ugotować makaron? Zagotuj wodę, 1 l na 100 g makaronu. Posól według uznania. Do gotującej się wody wrzuć porcję Makaronu Lubella Jajeczna. Gotuj około 4 minuty. Od czasu do czasu zamieszaj. Ugotowany makaron przelej zimną wodą i odcedź.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Rosół klasyczny Potrzebujesz: Makaron Lubella Jajeczna Krajaneczka 200 g włoszczyzna 1 szt. podudzie z kurczaka 1 kg nać pietruszki 5 łodyg ziele angielskie 5 ziaren liść laurowy 3 szt. ziarna pieprzu 6 szt. lubczyk 2 łodygi woda 4 litry sól o smaku 1. Na pierwszy ogień... Do garnka włóż umyte mięso i zalej 4 litrami wody. Doprowadź do zagotowania. 2. W międzyczasie... Umyj i obierz włoszczyznę, a następnie dodaj do wrzącego wywaru razem z liściem laurowym, zielem angielskim, ziarnami pieprzu, lubczykiem i nacią pietruszki. Gotuj na małym ogniu przez 2 godziny. Odcedź bulion i dopraw solą do smaku. 3. To już prawie meta! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Ugotowany makaron rozdziel na talerze i zalej rosołem. Poszło Ci świetnie! Brawo! Zainspiruj się! - www.uwielbiam.pl


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

Podmarka

Podmarka Jajeczna


Opis produktu

Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się, dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!


O marce

Lubella Tradycja od 1881


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant krajaneczka

Produkty z kategorii Jajeczny

4.9
z 175 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 145 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron krajanka (5-jajeczna) 400 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron krajanka (5-jajeczna)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 117 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki (5-jajeczny) 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki (5-jajeczny)

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 81 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 33 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron gwiazdki 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron gwiazdki

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 26 opinii

27% taniej

BIO PLANET Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO 250 g

BIO PLANET

Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO

250 g
24,76 zł/kg
Cena promocyjna6,19 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 48 opinii
LUBELLA Makaron świderki (4-jajeczny) 250 g

LUBELLA

Makaron świderki (4-jajeczny)

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 51 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron w kształcie ryżu 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron w kształcie ryżu

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 51 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron krajaneczka 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron krajaneczka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 71 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron krajanka 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron krajanka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 10 opinii
LUBELLA Makaron gniazda nitki (4-jajeczny) 380 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (4-jajeczny)

380 g
18,39 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 9 opinii
LUBELLA Makaron gniazda krajanka (4-jajeczny) 380 g

LUBELLA

Makaron gniazda krajanka (4-jajeczny)

380 g
18,39 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 40 opinii
ABAK Zacierka - makaron 2-jajeczny 250 g

ABAK

Zacierka - makaron 2-jajeczny

250 g
14,76 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
5.0
z 1 opinii
RISCOSSA Makaron lasagne jajeczny (płaty) 500 g

RISCOSSA

Makaron lasagne jajeczny (płaty)

500 g
34,98 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027

Produkty marki LUBELLA

4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 95 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 84 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 81 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store