Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Cząber
KAMIS Cząber
Cząber KAMIS 10g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 26 opinii

KAMIS Cząber

10 g
KAMIS
Polska

Cena2,99 zł
299,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cząber od marki Kamis jest przyprawą z wysuszonego ziela cząbru ogrodowego – rośliny, która pochodzi ze wschodnich obszarów Morza Śródziemnego. Cząber posiada charakterystyczny, intensywny zapach oraz korzenny, lekko gorzkawy smak.

Cząber posiada wiele ciekawych właściwości. Między innymi ma działanie wspomagające procesy trawienne, toteż sprzyja utrzymaniu prawidłowej wagi. Cząber polecany jest do przyprawiania potraw z grochu, fasoli i innych roślin strączkowych. Dodaje się go do zup jarzynowych, kapuśniaków, farszy mięsnych, kiełbasy oraz dań z tłustych mięs, jak wieprzowina i baranina.

Cząber Kamis to:

  • Wysuszone ziele cząbru ogrodowego
  • 10 gramów przyprawy

Cechy

uprawiany w Polsce

delikatnie suszony dla zachowania pełni smaku i aromatu


KAMIS Cząber


Produkt dostępny
Data przydatności: 27.12.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Trafiłam ostatnio na ta przyprawę. Prawdziwie śródziemnomorskie klimaty. polecam.
27.01.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Vera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
RENATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Nella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
299,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
10 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084035019
Cena za kg:
299,00 zł/kg
Waga:
10 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084035019

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier z odpowiedzialnych źródeł, FSC C151350


Przepisy

Szpinakowe naleśniki z boczniakami Przygotowanie 20 min Gotowanie 20 min Porcje 4 Składniki: Ciasto: 100 g szpinaku 3 jaja 300 ml mleka 200 ml wody gazowanej 250 g mąki Szczypta soli Farsz: 1 cebula pokrojona w piórka 2 łyżki oleju 500 g boczniaków 1 marchew starta na grubej tarce 2 łyżki koncentratu pomidorowego 2 łyżeczki papryki wędzonej Kamis ½ łyżeczki chili Kamis 3 łyżeczki cząbru kamis Sól, pieprz do smaku 1. Szpinak podsmaż na patelni przez 2-3 min., dokładnie odciśnij. 2. Jaja, mleko, wodę, mąkę, sól dokładnie wymieszaj, zmiksuj na gładkie ciasto, na koniec dodaj szpinak i zmiksuj blenderem. 3. W płaskim garnku podsmaż cebulę, dodaj pokrojone w grube paski boczniaki, marchew, podlej wodą, duś pod przykryciem ok. 20 min. w połowie tego czasu dodaj koncentrat i przyprawy. 4. W tym samym czasie usmaż naleśniki, nadziewaj je farszem, zawijaj na kształt krokietów.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Logotypy stron trzecich

FSC


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cząber


Opis produktu

W czasie moich podróży zetknąłem się z dwoma cząbrami. Cząber ogrodowy, nazywany tez letnim, ma subtelny smak i aromat. Jego „kuzyn" - cząber górski, zwany zimowym, jest podstawą bałkańskiej przyprawy - czubricy. Delikatniejszy cząber ogrodowy nadaje wyśmienity smak potrawom z jajek. Najbardziej lubię go za delikatnie pieprzny smak i to, jak dodaje charakterystycznego, wyrafinowanego aromatu i lekkości tłustym, pieczonym i smażonym mięsom, fasoli, jarzynom, sosom i zapiekankom. Czy wiesz, że... cząber dodaje się pod koniec przyrządzania potrawy, bo przy dłuższym gotowaniu może wydzielać gorzki smak?

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Cząber

5.0
z 26 opinii
KAMIS Cząber 10 g

KAMIS

Cząber

10 g
299,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2028

Produkty marki KAMIS

4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 97 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 44 opinii
KAMIS Papryka słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka słodka mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 54 opinii
KAMIS Papryka wędzona słodka mielona 16 g

KAMIS

Papryka wędzona słodka mielona

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 24 opinii
KAMIS Papryka ostra mielona 16 g

KAMIS

Papryka ostra mielona

16 g
136,88 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
699,50 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store